Ashley Tisdale tarzı alışveriş yap

0
511

Ashley Tisdale alışveriş yapmaya bayılıyor. Onu her an elinde bir poşetle görmek mümkün. Bir bakmışsın şampuan almış bir bakmışsın marketten çıkmış. Ashley’nin en çok outletleri dolaşmayı sevdiğini, indirim zamanı mağazaları talan ettiğini biliyor muydun;) Sen de onun tarzını yakalamak için, Ashley’den tüyolar kapabilirsin;)
Ashley, yaz-kış, bu yıl-gelecek yıllar, kısacası her zaman giyebileceği kıyafetleri mutlaka indirim zamanında alıyor. Bunun için de çok dolaşıyor, karıştırmadığı reyon bırakmıyor. Çıtırlığını buna borçlu olduğu bile söylenebilir. En iyisini ve ona en yakışanını almak, elbette birinci hedefi. Ama çok para vermeden… Açıkçası hem sokakta hem de davetlerde giydiği kıyafetlere bakacak olursak, vücut tipine ve tarzına uygun kıyafetleri bulmakta üstüne olmadığı söylenebilir;)

ashley-konuSen de uygula: Ashley’nin alışveriş stilini yakalamak istersen, yeni açılan outlet mağazalarını yakından takip edebilirsin. Hatta dilersen sokak sokak, semt semt dolaşmak yerine, outlet avm’ler sana hayli zaman ve para kazandırır. Ama benim favorim, kesinlikle halk pazarları… Bu pazarlarda çok güzel, kaliteli ve ucuz ürünler yakalayabilirsin. Örneğin çarşamba günleri kurulan Yeşilköy Halk Pazarı’na mutlaka uğramalısın. Bu pazarda kıyafetten aksesuara, ev eşyasından kırtasiyeye kadar yok, yok. Daha geçen gün Çağla Şıkel’in boynundaki kolyenin aynısını bu pazarda 15 liraya görmüştüm;))

ASHLEY TISDALE’İN STİLİNE BAYILIYORUZ;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here