Fotoğraflarda incecik çık

0
4409

Fotoğraflarda incecik çıkmak istemez misin? Basenlerini saklamak, gıdını kapatmak, yüzünü ufaltmak aslında çok kolay. Özellikle mezuniyet ve doğum günü partilerinde photoshop kullanmaya gerek kalmadan bu püfleri iyi çalış, amacına kestirmeden ulaş, fotoğraflarda incecik bir kız ol!

foto1. Fotoğraflarda bizi olduğumuzdan daha kilolu gösteren ilk şey, aslında gıdımız. İşte ondan kurtulmanın (en azından fotoğrafta) yolu. Omuzlarını geriye çek ve başını hafifçe yukarı kaldır. Bu duruş pozisyonu boynunu daha gergin bir şekle getireceğinden gıdın yok olacak.

2. Çift kat gıdıdan kurtulmanın bir yolu da, fotoğrafa gülümserken dilini damağına bastırmak. Bu da çene altının toparlanmasına yardımcı olacak. Gör bak nasıl inceleceksin fotoğrafta;)

foto43. Fotoğraflarda incecik çıkmak için en önemli şeylerden biri de, duruşun. Şunu dene: Göbeğini hafifçe içeri çek, kameraya hafifçe yan dön, bir ayağını diğerinin önüne koy ve ağırlığını arka ayağına ver. Kollarını hafifçe bedeninden uzakta tut. Bir elini beline koymayı da sakın unutma!

4. Fotoğrafçının senden yukarıda olması bacaklarını daha zayıf gösterecek, göz altı torbalarının daha az görünmesini sağlayacak ve yine gıdını çenenle kamufle etmeni sağlayacak. Tatlı dilinle fotoğrafçıyı bir kutunun üstüne çıkmaya ikna et;)

foto55. Fotoğrafçıyla mesafen yakın olmamalı. Objektife ne kadar yakın durursan o kadar “büyük” görünürsün. Fotoğraflarda incecik çıkmak için bunu sakın unutma;)

6. Tabii ki bu maddeleri uygularken endişelenip gülümsemeyi de unutma. Tatlı bir yüz ifadesi tüm ilginin yüzünde toplanmasını sağlayacak.

BU BARBIE POPOLU AMA KARİYER SAHİBİ

https://www.facebook.com/hep17
https://twitter.com/
https://www.instagram.com/hep17/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here