Liseyi eğlenceli kılma taktikleri

0
4153

Lise yılların sandığın gibi kabus dolu günler değil, aksine hayatının en güzel yılları. Renklendirebilmek, senin elinde.  Okulların kapanmasına çok az kalmışken, liseyi renkli ve eğlenceli kılma taktiklerimizle kendine en güzel anıları topla, lisenin keyfini sür!

lise-eglence5Ah, Hep17 Kızı! Biliyorum, ara sıra sen de benim gibi kendine mutsuz olmak için sebepler arıyorsun. Ancak bu çok yanlış! Eğer tenefüslerde gülüp konuştuğun, acı tatlı her şeyi paylaştığın arkadaşların varsa –ki mutlaka vardır!, lise yıllarından bu kadar şikayet etmenin nedeni nedir? Zorlayıcı dersler mi? Unutma ki, bu dersleri gelecek yıllarında arayacaksın. O yüzden kankaların ile bu yıllarının keyfine var.

Sevgilin olmayabilir; üzülme! Kendine platonik bir aşk yaratmak çok keyifli olabilir. (Tabii sana zarar vermediği ölçüde.) Tanrı vergisi sarı saçlarıyla ortalıkta gezinen ve Austin Butler’a benzeyen şu çocuğu biraz araştırabilirsin mesela:) Ya da Rob gibi gizemli görünen yakışıklıya koridorlarda rastladığında kaçamak bir bakış atmaya ne dersin? Emin ol, çok eğlenceksin.

Partilemek, Hep17 ekibinin ruhunda var! Kötü zamanlar geçirdiğimizde ya da stresimizi atmak amacıyla mütevazi partiler yapmayı çok seviyoruz. Sen de sınavlarının bitişi şerefine parti düzenleyebilirsin! Senin kızlar da gelir, mutfakta annenin de destekleriyle şahaserler yaratabilirsin. Miley’nin CD’lerini son ses dinleyebilir, 1D yakışıklılarını şöyle bir çekiştirebilirsiniz hem.  Yaz da geldi, bikini ve mayo trendlerini konuşmanın yeri ve zamanı ayrıca. Ancak, ufak bir önerim olacak: Aman ha, dedikodunun ucunu fazla kaçırmayın; ki annen rahatsız olmasın.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here