Taylor Swift beyazperdede

0
1264

¨The Giver¨ heyecanı artıyor. 15 Ağurstos’ta gösterime girecek olan filmin ilk tanıtım afişleri de çıkmaya başladı. Başrollerinde tatlı yıldızımız Taylor Swift, Katie Holmes ve Alexander Skarsgard’ın oynadığı film, bizi gizemli ve sırlarla dolu bir yolculuğa çıkartacak.

Amerikalı yazar Lois Lowry’nin romanından uyarlanan ¨The Giver¨, ütopik bir dünya düzeninde geçiyor ve bu dünyada insanların zihinlerinde bulunan geçmişe dair anılar ve bilgiler tamamen siliniyor.

Dolayısıyla artık insanların hafızalarında ne suç, ne yoksulluk ne de hastalıklar kalıyor. Bu geçmişi ayrıntılarıyla bilen tek kişi ise The Giver isimli yaşlı bir adam. 12 yaşındaki Jonas, yaşlı adamın yanında çalışmaya başlayınca insanlığın hafızalarından silinen geçmişini öğrenmeye başlıyor. Zamanla bu sırların acımasızlığıyla yüzleşen Jonas’ın hayatı tam bir kaosa dönüşüyor.

KARLIE VE TAYLOR’DAN BİR YOL HİKAYESİ

Filmde ayrıca Jeff Bridges, Meryl Streep, Brenton Thwaites ve Odeya Rush gibi usta oyuncular da var. Filmin esin kaynağı olan kitap, 1994 yılında basıldığında tam 10 milyon satmıştı Hep17 Kızı. Bakalım, Taylor Swift ve diğer oyuncuların performansları nasıl, merakla bekliyoruz! Her şey bir yana Taylor’a siyah saçın da çok yakıştığını söylemeden bu yazıyı bitirmeyelim;)

TAYLOR SWIFT’İN SOKAK STİLİNDEN İLHAM AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here