Erkek kankin sana aşık mı?

0
8460

Erkek arkadaşının sana aşık olup olmadığını anlamak, hem zor hem de kolay bir ikilemdir. Bir kız ve bir erkek çok iyi arkadaş olurlar, ama hiç beklenmedik bir anda bazen sadece biri bazen de iki taraf birden küçük bir şeyler sezmeye başlar. Yoksa sen de erkek kankinin seni sevip sevmediğini öğrenmek için yanıp tutuşuyor musun? Ondan gelen sevgi sinyallerine dikkat et ve arkadaşlığınızda nelerin değişmeye başladığını düşün. Bakalım, kankan seninle ilgili gizli duygularla mı savaşıyor, yoksa hepsi senin kuruntundan ibaret bir durum mu?

AŞK BAĞIMLILIĞINDAN KURTULMANIN TÜYOLARI

erkek-kankin-asikmi91. Sevgi işaretleri
Romantik filmlerde genellikle erkekler nazik ve kendine güvenlidir; ilişkinin başlamasına öncülük eder. Ama gerçek hayatta erkekler genellikle utangaç, sinirli, kendinden şüphe eden kişilerdir (tıpkı bizler gibi;) ) Sen de kankanın sana aşık olup olmadığını anlamak istiyorsan, onun bu utangaç davranışları bunu anlamak için iyi bir başlangıç olacaktır. Kankin seninle birlikteyken hareketlerinde bir utangaçlık ve hafif bir gerginlik hissediyor musun? Gülmesinde bile doğal olmayan ve zorlama bir durum var mı? Etrafında sürekli gülümsüyor veya gülmek için kendini mi zorluyor? Hem de ortada gülecek bir şey yokken bile… Bu davranışlar şüphelendiğin şeyle ilgili olabilir.
Ayrıca onun davranışlarında bunlara da mutlaka bak:

* Yüzü kızarıyor mu?
* Konuşmalarında bir tuhaflık var mı?
* Buluşma sonrası ayrılırken sana isteksiz ve tereddütle mi güle güle diyor?

2. Bakışlar
İnsanlar aşık oldukları insana bakma ve gözlerini pek ayıramama eğilimindedirler. Kankin siz konuşurken normal bir bakışmadan fazlasına mı ihtiyaç duyuyor? Ya da kalabalık bir ortamda arkanı döndüğünde bakışlarını senin üzerinde mi yakalıyorsun? Ne demişler, gözler kalbin aynasıdır. Erkek kankin sana karşı olan duygularını saklıyor olsa da bakışları bir çok şeyi ele verecektir.

PÜF NOKTASI:

İnsanlar aşık oldukları insana bakarken genellikle gözlerini kaçırmakta hep geç kalırlar ve bakarken yakalanırlar. Eğer sen de o bakışı yakalıyorsan ve kankin utanarak sana bakmıyormuş numarası yapıyorsa sana olan duygularıyla ilgili bir kanıt yakaladın demektir.

3. Beden dili
Gizli bir aşk, bir erkeğin hareketlerini değiştirebilir ve büyük ihtimalle de o, bu değişikliğin farkında değildir. Onun davranışlarında senin her yaptığın harekete, sese karşı aşırı bir hassasiyet hissediyor musun? Daha açık söylemek gerekirse arkadaş gurubunuzdayken ve bir şey anlatırken sana dönerek mi konuşuyor? Seni kalabalık içinde farkettiğinde hareketlerinde bir değişiklik oluyor mu? Seninle konuşurken bir kolunu duvara dayama ihtiyacı hissediyor mu? Görüyorsun, kankinin beden dili onun sana karşı olan duyguları hakkında ciddi deliller toplamana yardımcı olacak;)

FLÖRTÖZ BİR KIZ OLMAK İSTER MİSİN?

erkek-kankin-asikmi1
4. Kazara dokunmalar
Bu, kitaptaki en eski numaradır. Birçok erkek ilgilendiği kıza dokunmak ister. Buluştuğunuzda sana normaldekinden birkaç saniye daha fazla mı sarılıyor? Yürürken sana çarpıp duruyor mu? Komik bir şey söylediğinde ekstradan omzuna veya koluna mı dokunuyor? Eğer kankin sana normalden daha fazla dokunmaya çalışıyorsa, duygularını anlaman için daha da büyük kanıtlar elde ediyorsun demektir.

PÜF NOKTASI:
Aşık insanlar sevdikleri insana dokunmak için fırsatlar yaratırlar. Eğer kankin daha da sakarlaştıysa, düşürdüğü şeyleri sen al. Düşürdüğü şeyi senden alırken eline hafifçe dokunup dokunmadığını kontrol et.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here