Katy’nin yeni harikası: “Royal Revolution”

0
2600

Bana şarkılarını dinlerken ya da onun cephesinden tüm gelişmeleri okurken, renkli bir ütopyada yaşıyormuşum hissiyatını yaşatan Katy Perry’nin başarıları saymakla bitmiyor Hep17 Kızı! Daha önce “Killer Queen” adında bir parfüm sunan Katy, Instagram hesabından yeni parfümünün heyecanını bizlerle paylaşıyor. Kızımız, kendi deyimiyle “Killer Queen”in şımarık ve safir mavisi rengindeki kardeşini sunmak için sabırsızlanıyor anlayacağın! “Royal Revolution” adlı parfümüyle kozmetik sektörüne de kendi eşsiz rengini getiren Katy’nin bu yeni parfümünün nasıl olduğunu merak ediyorsan okumaya devam et, tatlım!

KATY PERRY’NİN HAYALLERİNİN ‘PRENSİ’

katyperryparfum2Mavi elmasın güzelliğinden ve kuşkusuz gücünden ilham alınarak yaratılan bu parfüm, isyankar, cesur, dayanılmaz ve aynı zamanda şık şişesiyle “royal” havasını yansıtan çiçeksi kimliğiyle öne çıkıyor. 2013’teki “Killer Queen” ve bu yılki “Killer Queen Oh So Sheer”in devamı niteliğinde olan bu şık parfümün notalarına bir bakalım. Üst notalarında nar ve pembe frezya; kalp notaları olarak adlandırılan orta notalarında yasemin, portakal çiçeği ve sandal ağacı; alt notalarında ise misk, vanilya orkide ve karaçalı bulunduran “Royal Revolution”, her haliyle çok iddialı anlayacağın.

MILEY CYRUS’UN SOKAK STİLİNE ZOOM

“Royal Revolution”, Katy’nin Fransa’da kurulan küresel güzellik ürünleri üreticisi Coty ile üçüncü kez ortaklığının bir ürünü. Katy’nin kendi karakterini ve gücünü yansıttığı bu parfüm hakkında sen neler düşünüyorsun? Çıktığında ilk alanlardan biri de sen olacak mısın bakalım 😉

SİVİLCE YOK ETME SİLAHLARIN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here