Yazın yapılacak en eğlenceli aktiviteler

Yazın yapılacak en eğlenceli aktiviteler

Sınavlar bitti, okullar kapandı ve o çok beklediğin tatil sonunda geldi! Peki şimdi ne yapacaksın Hep17 kızı?

SELFIE PRENSESİ OL!

Okullar açılmasına bir hafta kala “bu yaz da kendim için hiçbir şey yapamadım” diye cümleler kurmak istemiyor, okul dönüşünde arkadaşların yaz boyunca neler yaptığını anlatırken sen de bir köşede çatlamak istemiyorsan bence önerileri dikkate al, ve bu yaz tam da senin hayal ettiğin gibi mükemmel bir yaz olsun!

İşte tatil boyunca yapacağın birbirinden eğlenceli aktiviteler.
yaz-foto
1- Sosyal medyadaki renkli paylaşımlar yavaş yavaş başladığına göre yaz demenin, bol bol fotoğraf demek olduğunun çok iyi anladık sanırım. Hava güzel, günler uzun, arkadaşlarınla vakit geçirebileceğin bolca günler senin. Eh o zaman bu eğlenceli anlarını bol bol fotoğrafla taçlandırmak da senin ulvi görevlerinden bir tanesi.

2- Arkadaşlarına o kafe senin bu sahil benim gez, bol bol kahkaha atmayı da ihmal etme!

3- Unutma, sürekli kafeleri gezmekle olmaz! Yaz boyunca birbirinden keyifli konserlere gitmeyi ihmal etme, eğlencenin tadını olay yerinde çıkar.

yaz-aşkı
4-   Ne, biri yaz aşkı mı dedi? Yazın tadı onlarsız olmaz, eğlenceli vakit geçireceğin bir yaz aşkın olsa fena olmaz mı? ( bakarsın yazla kalmaz kışa da devam eder ne dersin?)

5- Sınavlar yüzünden izleyemediğin filmler, sezon dizileri seni eksik bırakmasın. Kızlarla film geceleri de hiç fena fikir gibi durmuyor bence?

6-  Deniz yoksa havuz var! Eğer tatile gidemiyorsan, ailenle ya da arkadaşlarında havuza gidip yazın keyfini doya doya çıkarabilirsin.

müzik
7- Yazın klasik önerisi; bir enstrüman çalmayı öğren! Ama bu sefer gerçekten öğren Hep17 kızı. Okullar açıldığında nasıl bir havan olacak sen düşün.-

8- Bir dil bir insan… O zaman ufak ufak İngilizce pratiklerini yapmaya başla. Zaten onu çözdüm diyorsan ee o zaman alternatif başka bir dil seç her zaman gezecek değilsin değil mi?

fanfiction-mansetFANFICTION HİKAYENİ YAZ, WATTPAD’İ BİRBİRİNE KAT;)

9- Sevgilinle kültür gezisi yapmak sence de hoş olmaz mı? Müzeler, sahaflar… Tarih ve kültür dolu bir gün ikinize de iyi gelecek.

YORUM

Cevap yaz


− 2 = altı