Yakışıklıyı kitap gibi oku, bulmacayı çöz

0
12708

Sana aşık olan ya da olduğunu iddia eden yakışıklıyı bir kitap gibi oku, senin kafadan mı anla, kalbinden geçenleri analiz et! Bu, hiç de sandığın kadar zor değil Hep17 Kızı! Milyonlarca insandan biri olarak karşına çıkan bu yakışıklı, acaba seninle aynı dili mi konuşuyor, yoksa siz ayrı dünyaların insanları mısınız? Unutma, herkes açık bir kitap gibidir ve gerçekler satır aralarında gizlidir.:) Onu giyim, beden dili ve davranışlarından analiz et, kitap gibi oku, özetini çıkart, seninle aynı mı düşünüyor bulmacayı çöz, “beni seviyor mu” sorusunun yanıtını bul!

1.
Kıyafeti, onun hakkında ilk ipucunu sana verecektir. Örneğin bu yakışıklı jean mi, takım elbise mi, yoksa üniforma mı giyiyor? Böylece gerçek yaşını da bir anlamda tespit etmiş olacaksın.

2.
Gözlerinde, boynunda ve ağzındaki çizigiler, sana yaşı konusunda önemli ipuçları verir. Ayrıca serin venemliiklimlerdeyaşayanların pürüzsüzbir cilde, fazla güneşe maruz kalmış kişilerin daha esmer ve kırışık bir cilde sahip olduğunu da unutma. Bu, o çocuğun sizin şehrinizde yaşayıp yaşamadığını anlamana yardımcı olur.

yakisikliyi-oku4
3.

Acaba bu yakışıklının maddi durumu nasıl, merak ediyor musun? Kıyafetleri, ayakkabıları ve hatta saç kesimi, onun refah durumu konusunda sana fikir verir. Ayrıca taktığı kol saatinin markası, boynunda, parmağında ya da bileğinde taşıdığı bir aksesuar ya da çantası da sana yol gösterir. Tabii sadece zengin çocuklar kaliteli ve pahalı kıyafet ve aksesuarlar almazlar, ona göre! Kimi annesinin onun için pazardan aldığı ucuz ayakkabıyı 1 ay ancak giyebilir; kimi pahalı aldığı ayakkabıyı senelerce giyebilir. Bu, biraz da bakış açısı ve yaşam biçimi! Bu da sana o çocuğun hayata bakışı hakkında fikir verecek, unutma!

yakisikliyi-oku1
4.

Acaba titiz mi? Gel, titiz olup olmadığının işaretlerini arayalım birlikte! Saçı nasıl? Düzgün taranmış mı? Tabii dağınık da olabilir, ama dağnıklığın da kendi içinde bir düzeni olduğunu sakın unutma:) Ayrıca omuzlarında kepek, üstünde başında saç kılı olup olmayışı; kıyafetinin ütülü ya da ütüsüz oluşu, kaç gün önce tıraş olduğu gibi detaylar, onun temizlik anlayışı konusunda sana önemli ipuçları verir.

5.
Gülümseme şeklinden, onun içten mi yoksa sahte mi güldüğünü anlayabilirsin. Ağız köşeleri kalkık gülümsüyor, ama gözleri gülerken kırışmıyorsa, bu pek de samimi bir gülücük değil. O anda ya sana yalan söylüyor, ya bir konudan dolayı rahatsız hissediyor ve endişe taşıyor.

erkekler-ne-ister8
6.

Aidiyet duygusu güçlü yakışıklıların arkadaş çevresi de geniş olur. Bu da onun sevilen bir çocuk olduğunu gösterir. Başkaları ile konuşmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, onun için hayatın anlamıdır. Ve bu da senin açından gayet iyi bir gelişme, ona göre! .

7.
Başarıya kilitlenmiş bir yakışıklı mı acaba? Bir konuda standartlarını her zaman yüksek tutuyorsa, üzerinde çalıştığı konuda meydan okumayı seviyorsa, bu çocuk başarı odaklı yaşıyor demektir.

8.
Seninle konuşurken senden hem uzakta durur hem de sana doğru eğilirse, bu onun stresli olduğunu gösterir. Ellerini sık sık kafasına götürmesi, başını ovuşturması da, onun o anda rahat olmadığının önemli bir işareti.

YAZASKI3
9.

Aniden kollarını birbirine kavuşturan, bacak bacak üstüne atan, sık sık uzaklara bakan çocuk, o anda gayet gergin demektir.

10.
Göz temasına da dikkat edebilirsin. Göz temasından kaçması ya da aksine gözlerinin içine uzun uzadıya bakması, o anda yalan söylediğinin işareti olabilir. O yüzden her gözlerinin içinde kaybolan yakışıklının bunu aşktan yaptığını sakın düşünme, olur mu:)

11.
Saatiyle, bilekliğiyle, ama en çok da telefonuyla mı uğraşıyor? Sık sık telefonunun tuşlarıyla oynayıp maillerini kontrol ediyor mu? Çok sıkılmış bu çocuk; o anda “yanında çok mutluyum” diyorsa aman dikkat, hiç inanma!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here