Jennifer Lawrence’nin şaşırtan değişimi

0
1402

Hayatımıza “Açlık Oyunları”yla giren Jennifer Lawrence, geçmişten bugüne büyük bir değişim yaşadı! Sadece kırmızı halıda değil, Jennifer’ın sokak modası da adeta evrim geçirdi. Balıketli vücut yapısı, neredeyse beline kadar uzanan uzun saçları, vücut yapısına hiç uymayan seçimleriyle tam bir “köylü güzeli” imajı çizen Jennifer Lawrence, bugün Dior’un reklam kampanyalarında boy gösteren bir stil ikonu haline geldi!

Kasım ayında “Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1” ile beyazperdede boy göstermeye hazırlanan güzel oyuncu, bu aralar iCloud hesabı hacklendiği için hayli zor günler yaşıyor. Bu yüzden pek sokaklarda görünmeyen, sadece özel gecelere katılmayı tercih eden Jennifer, en son Vanity Fair Dergisi’nin son sayısında, yaşadığı bu sıkıntılı olay hakkında ilk kez konuştu. Yaşananların tam bir skandal olduğunu, insanların kişilik haklarına saygısızlığın mutlaka cezalandırılması gerektiğini söyleyen Jennifer, yasaların bu konuda mutlaka tekrar düzenlenmesi gerektiğini de vurguladı.

Jennifer Lawrence, şimdi bu sıkıntılı günleri aşmaya çalışıyor. Ancak bu, onun sıkı çalışmasına ve Hollywood’daki yerini sağlamlaştırmasına asla engel değil. Gerek yeni filminin tanıtımları, gerekse dünyanın en prestijli markalarından biri olan Dior ile yaptığı yeni reklam kampanyası, bir stil ikonu olma yolunda hızla ilerlediğinin en büyük kanıtı. Geçmişte sokakta yaptığı seçimlerine bakınca, hızlı değişimi açık biçimde görülüyor. Kanıt mı? İşte senin için seçtiğimiz fotoğraflarla Jennifer Lawrence’ın şaşırtan değişimi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here