Bir sevgilim bile yok! (Başa çık o zaman)

0
2457

Her şeyi dilediğince paylaştığın, birlikte güldüğün, kimi zaman birlikte ağladığın nefis bir arkadaş grubun var. Ancak “bir sevgilim yok” diye hayıflanıyor ve çok üzülüyorsun. Senin dışında, herkesin sevgilisi var ve aşk hepsinin ayaklarını yerden kesmeyi başarmış. “Arkadaş grubunda yalnız kız olmanın zorluklarıyla nasıl başa çıkabilirim?” sorusunu Hep17 senin için cevaplıyor!

1. Arkadaş grubunun seni, yakıştırdıkları herkesle tanıştırmaya mı başladı? Bu durum, zamanla bir işkenceye dönebilir, sana son derece hak veriyoruz! Sevgilinin olmaması, sürekli bir arayış içerisinde olduğunu göstermez sonuçta.

yalniz-kiz-ask-2
2.
En yakın arkadaşın sevgilisi hakkında yakınmaya başladığında, otomatik olarak onun canının daha fazla bu konu için sıkılmaması adına öneri verebilirsin. Ancak, ‘yalnız kız’ olarak nam saldığın için önerine kulak asmama ihtimali hayli yüksek. Bizden duymuş ol ki, seni gereksiz yere yargıladıklarında boşuna moralini bozma.

3. Arkadaş çevrendeki yakışıklılar, seni ikinci bir şans olarak görebilir, buna hazırlıklı olmalısın. Biriyle henüz ilişkiye başlamadan, her şey fiyaskoya dönüşecek gibi görünüyorsa; bu çocuklar, elinin altında her zaman senin olduğunu düşünürler. Ancak unutmamalısın ki, “Nasıl olsa yalnızım!” deyip aşık olmadığın biriyle takılman da pek doğru olmaz.

yalniz-kiz-ask-3
4.
Senin kızlardan biri, erkek arkadaşı hakkında güzel şeyleri ballandıra ballandıra anlatırken sıkılıp kendini bambaşka bir konu hakkında düşünürken bulabilirsin. Bu bir oyun değil ve arkadaşının anlattıklarını tüm detaylarıyla dinlersen ekstra puan kazanmayacaksın, değil mi;)

5. Ops! “Sevgililer Günü Kabusu”na hoş geldin! Belki bu yıl, kızlarla “Yalnız Kızlar Partisi” düzenlediniz. Gelsin pizzalar, gitsin erkekler tadında bir günü yeniden düzenleyecekken, herkes beyaz atlı prensini buluverdi. Ve dolayısıyla senin de bu günde yapacak hiçbir şeyin kalmadı. Başa çıkılması zor görünen bu problem, aslında hiç de zorlayıcı değil. Tek başına gezmeye, kendinle başbaşa kalmaya ne dersin?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here