Yakışıklı kıtır Austin’in yeni itirafları

0
387

austin-mahone-teen-vogue-mansetAustin Mahone, gelmiş geçmiş en kült ikonlardan biri olarak benimsenen James Dean’in stiline bürünerek Teen Vogue’un Aralık 2014& Ocak 2015 sayısının kapak yüzü oldu. Bizler de kıtır Austin’in ilk kez Teen Vogue’un kapağına çıkışına şahit olduk böylece. Hele iki özel kapak olunca, doğrusu çok heyecanlandık! Ve bu kapak sayesinde Austin Mahone sayesinde bir şey daha öğrendik.

austin-mahone-teen-vogue-1İnsanların “Bir babanın olmaması garip mi?” sorusundan sıkılan Austin Mahone, bu soruyu bak nasıl cevaplıyor: “Hayır. Bu sadece benim nasıl büyüdüğüm ve benim için normal olanın ne olduğu… Bir babaya sahip olduğumu hayal edemiyorum. ‘Hey, baba! Catch oynamak istiyor musun?’ Benim için söylemesi tuhaf olan şey bu.”

Annesinin onun ne yaptığına dair umutlu ve inançlı olmasını, bir aile bireyinin yaptığı en cool şey olarak nitelendiren Austin, Teen Vogue Dergisi’ne, bazen üstünde çok baskı hissettiğini de anlatmış. Evin erkeği olmanın, parayı kazanmanın ve ailesi için temin etmesinin de zor bir süreç olduğunun altını çiziyor. Bu konuda haksız da sayılmaz. Henüz 16 aylıkken babasını kaybeden Austin Mahone, o gün bugündür annesi Michelle Mahone ile birlikte hayatını sürdürüyor.

Ayrıca arkadaşları olmasaydı, bugünkü konumunda olmayacağını da belirten bu kıtırımızı nasıl olur da sevmeyiz, sen söyle Hep17 Kızı;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here