“Hayranımla çıkabilirim”

0
1479

Evet, yanlış okumadın, bu yakışıklılar açık ve net biçimde “Hayranımla çıkabilirim” diyorlar. Aralarında Cody Simpson, Josh Hutcherson ve Luke Hemmings’in de bulunduğu birbirinden cool ve hip yakışıklılar, hayranlarıyla çıkabileceklerini düşünüyorlar. Hep17, bu yıldızların tamamını ayağına getiriyor. Onların açıklamalarına kulak ver!

SEVDİĞİN ÜNLÜYLE BULUŞMA TÜYOLARI

CODY SIMPSON UNICEFCODY SIMPSON
Cody Simpson, kendini söz konusu ilişkiler olduğunda kısıtlamıyor. “Evet, bir hayranımla çıkabilirim. Biriyle çıkamam deyip kendime limit koymuyorum” açıklamasını yapan Cody’nin bu tutumu takdir edilesi.

justin_bieber_itirafJUSTIN BIEBER
Evvel zaman içinde, bir Belieber’la sarıldığını gösteren elle çizilmiş bir fotoğraf paylaşan Justin Bieber, tüm hayranlarına yeşil ışık yakmıştı. Bir gün, bir Belieber’ın Justin’in gönlünü çelmeyeceğini nereden bilebiliriz ki?

hayraniyla-cikma-LUKE-HEMMINGSLUKE HEMMINGS (5SOS)
5SOS’in yakışıklı üyesi Luke Hemmings, bazı ünlülerin hayranlarıyla asla çıkmama fikirlerini benimsemelerini anlamadığını belirtiyor. Açık yüreklilikle bir hayranıyla çıkabileceğini belirten Luke, insanların hayranlara esrarengiz yaratıklar gözüyle baktıklarını, ancak onların da normal insanlar olduğunu da söyleyerek çok doğru bir noktaya parmak basmış doğrusu.

hayraniyla-cikma-josh-hutchersonJOSH HUTCHERSON
“The Hunger Games” yıldızı Josh Hutcherson da bir hayranla çıkmayı sorun yapmayacağını belirtiyor. Ancak bir şartı var: Çıkabileceği bu hayranının çılgın olmaması ve elbette aklı başında olması gerekiyor. Seninle sevgili olmak isteyen kızların aptal olmadığına emin olabilirsin, sevgili (biraz ukala) Josh!

hayraniyla-cikma-HUNTER-HAYESHUNTER HAYES
Sıkı dur! Hunter Hayes, bir fanıyla çıkmayı tercih edeceğini söylüyor. Bir hayranıyla sevgili olmanın normal bir ilişkiye kıyasla daha paha biçilmez olduğuna inanan Hunter’a bizden kocaman bir alkış!

austin-justin2AUSTIN MAHONE
Austin Mahone, bir hayranıyla çıkabileceğini söyleyecek kadar cesaretli. Bunu söylerken zerrece utanmıyor. O halde sevinmelisin!

hayraniyla-cikma-GREGG-SULKINGREGG SULKIN
“The Faking It” yıldızı Gregg Sulkin de, eğer doğru kişiyi bulursa, “Hayranlarla çıkılmaz,” kuralını yıkanlardan. Twitter hesabından kendisine bu soru sorulduğunda “Kim bilir, asla asla deme,” diye bir yanıt veren yıldızımıza da hayranları olarak teşekkür ederiz!

niall-horan-sil010NIALL HORAN
1D’nin hip yakışıklısı Niall Horan, bir Directionar ile sevgili olma fikrine karşı değil. “Bir hayranınla çıkmak ister misin?” sorusuna, “Belki, tekrar doğru insan olursa, her şey mümkün,” diyerek yanıt veren Niall’ı seviyoruz.

hayraniyla-cikma-JAMES-MCVEYJAMES MCVEY
The Vamps’in yıldızı James McVey de, hayranıyla sevgili olma konusuna hayli ılımlı yakışıyor. Sevimli bir hayranı, her an kendisinin kalbini kazanabilir.

hayraniyla-cikma-TAYLOR-LAUTNERTAYLOR LAUTNER
MTV Taylor Lautner’e bir hayranıyla çıkmak isteyip istemediğini sorduğunda, “Twilight” yıldızı gülerek kimseyi hayatında hariç tutmadığını belirtmiş. Anlaşılan Taylor da, sevgilisi olmasaydı belki de bir hayranıyla flört edebilirdi.

ŞAKA DEĞİL, HAYRANIYDI, BAK SONRA NE OLDU!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here