En çıtır model Sean O’Pry’a zoom

0
2862

Sean-O-PrySon zamanların abartısız en popüler, en yakışıklı ve en çıtır modeli Sean O’Pry. İsmini söyleyince birden anımsayamadıysan hemen hatırlatalım, hani Taylor Swift’in Blank Space klibinde Taylor’ın işkencelerden işkence beğenerek canına okuduğu ama yine de gözlerimizi ayıramadığımız o yakışıklı var ya, işte o  Sean O’Pry ta kendisi.

Haydi gel birlikte çıtır yakışıklımız Sean O’Pry’ı daha yakından tanıyalım Hep17 kızı;)

Sean O’Pry, Blank Space klibiyle dikkatleri üzerine çekse de aslına bakarsan keşfedilme öyküsü eskilere dayanıyor. 2006 yılında, yani Sean henüz 17 yaşındayken, o dönemlerin popüler sosyal paylaşım sitesi MySpace hesabından paylaştığı fotoğrafların moda tasarımcısı Nole Marin’in görmesiyle keşfedilmiş. Ve ardından şöhret basamaklarını tırmanmaya baya yükseklerden başlamış bizim yakışıklı Sean O’Pry. Keşfedilmenin ardından ise Calvin Klein, Armani, Zara, Giorgio Armani gibi dünyaca ünlü markaların reklam kampanyalarına işbirliği yapma şansına erişmiş. Sean O’Pry için bunlar da pek yeterli olmamış ki Versace, D&G, Givenchy, Calvin Klein, Ralph Lauren, Lanvin, Yves Saint Laurent, Barneys, Gap ve John Galliano dünya devi markaların reklam ve tanıtımlarında da boy göstermiş.

Sean-O-Pry

Dünyasının en iyisi…
Bizim sürekli yakışıklı deyip abarttığımızı sakın düşünme Hep17 kızı. Çünkü Sean O Pry gerçekten bu konuda tescilli.

Yıl 2008’i gösterdiğinde Forbes tarafından “Dünyanın En Başarılı Modeli” dalında 8. olsa da Sean tam bir sene sonra aynı listenin 1. sırasına yükseldi.

2011 yılında  Models.com’da açıklanan “Dünyanın En Başarılı 50 Erkek Modeli” listesinde de 1. sırada yerini alarak iki yıl boyunca zirveyi kimselere bırakmadı.

1989 doğumlu Sean O’Pry için hem yakışıklı, hem genç hem de yetenekli desek tam da yeri olur. Çünkü modelliğinin dışında yine harikalar yaratan bir yeteneği de var. 2011 yılında çekilen Madonna’nın Girl Gone Wild klibinde gözlerimizi şenlendiren Sean O’Pry’ı izlemen mümkün.

SEAN O'PRYUzun yıllardır Sarar markasının reklam yüzü olarak da çalışan Sean O’Pry’ın İstanbul’a sık sık geldiğini de hatırlatalım. İstanbul’a her gelişinde ayrı heyecanlanan Sean O Pry’ın favori Türk yemekleri arasında kebap ilk sıralarda yerini almış bile!

Çocukken profesyonel bir atlet olmayı hayal eden Sean O’Pry şimdilerden neredeyse tüm kızların hayallerinde. O bu durumdan memnun mu bilemesek de biz Sean O’Pry’ın keşfedilip, hayatımıza girmesinden çok ama çok mutluyuz doğrusu 😉

O halde kapanışı da iki sevdiğimiz isimle yapalım Hep17 kızı ne dersin? İşte karşında güzeller güzeli Taylor Swift ve dünya yakışıklısı Sean O’Pry  eşliğinde  Blank Space  klibi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here