HAZAL KAYA KENDİ REKORUNU KIRDI

0
910

hazal kaya-maralEminiz sen de bizim gibi Hazal Kaya’yı çok özledin Hep17 kızı. O zaman sana Hazal’ın yeni dizisine çok az bir zaman kaldığını söyleyerek başlayalım yazımıza. Peki güzeller güzeli Hazal Kaya ne için rekor kırdı dersin?

Önümüzdeki aylarda ekranlara gelecek yeni dizisi Maral için gün sayan Hazal Kaya, ücret konusunda kendi rekorunu kırmış.

Hazal, Maral dizisi daha başlamadan Çağatay Ulusoy’un partneri olacağı dedikodusuyla bizi heyecanlandırmayı başarmıştı. Ardından da yeni partnerinin Aras Bulut İynemli olacağını öğrendik. Biz bu haber için biraz üzülmüş olsak da hala Çağatay Ulusoy konusunda net bir detay yok.

Şimdilerde ise Aras Bulut İynemli ile kamera karşısına geçmeye hazırlanan Hazal Kaya’nın Maral dizisinden bölüm başı ücret olarak 50 bin lira alacağı konuşuluyor.

Rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile bölüm başı 10 bin lira alan Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinde ise 20 bin lira alıyordu.

En son rol aldığı dizisi AŞK’ta ise bölüm başı 40 bin lira kazanan Hazal Kaya, yeni dizisi Maral ile bölüm başı 50 bin lira alarak kendi rekorunu kırmış oldu.

TV8’de ekranlara gelecek olan Maral’ın ilk tanıtımı Yılbaşı gecesi yapılacak. Dizi ise Şubat ayında seyircisiyle buluşacak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here