Yeni yılda gerçek yıldız olmanın 5 yolu

0
463

Yeni yıla sayılı günler kaldı cümlesini son günlerde ne çok kullanıyor  ve duyuyoruz değil mi Hep 17 Kızı? Peki yeni yıla gerçekten sayılı günler kala sen güzelleşmek ve yeni yılda gerçek bir yıldız olmak için neler yapıyorsun? Sen düşünmeden hemen sana yardım edelim o halde ne dersin?

İşte yeni yılda gerçek yıldız olmanın 5 yolu

guzellik-hatasi1
Işıl ışıl gözler

Yeni yılı gerçek bir yıldız olarak karşılamanın yolu elbette ışıltılı göz makyajlarından geçiyor. “Parlak eyeliner da neyin nesi, asla sürmem!” deme Geceye yakışır tarzını ortaya koymak, eh biraz da eğlenmek istiyorsan, o halde yeni yıl gecesi makyajda abartı mübahtır Hep17 kızı! 😉

Neon aşkına!
Yeni yıl gecesi yıldız olma düşüncesindeysen bir de parlak rujlara bayılıyorsan o zaman işin çok kolay! Fuşya, pembe gibi tonlarda seçeceğin rujlarla gecenin yıldızı olabilirsin.

yilbasi-makyaji-taylor-swiftKristal etkisi
Yeni yıl makyajında tüm ilgiyi gözlerine çekmek istersen göz altında ve üstüne kristal etkisi ile bunu kolayca başarabilirsin. Eyeliner ve göz kalemini kullandıktan sonra göz çevreni kristal tonlarda belirginleştirici dokunuşlar yaparsan, bu iş tamamdır.

Simli tırnaklar
Yeni yıl gecesinde klasik ojeler sürmeyi düşünmüyorsundur herhalde Hep17 kızı? Eğer öyle bir fikrin varsa hemen bundan vazgeçmelisin. Özellikle bu kış bol bol renkli ojeleri sıkça kullanıyorken, yılbaşına yaraşır bir tercih yapabilirsin. Niyetimiz gecede parıltılanmaksa, o halde en sevdiğin  renkte simli ya da sedefli ojeleri sürmeden olmaz.
simli oje

Şeker kız olmak ya da olmamak
Yok ben iddialı olup o gece parlamayacağım, tüm sevimliliğimle yeni yılı karşılayacağım nersen o zaman senin için en sevimli önerimiz toz pembeler içinde yapacağın hafif ve sade makyaj olacak. Pembe allıklar, hafif pembe bir ruj, sadece bir eyeliner, pembe ojeler… işte tam da istediğin gibi, gecenin en şeker, en sevimli kızı sensin! 😉
yeni yıl makyajı
Editörün notu: Bu önerilerimin hepsini aynı anda sakın uygulama Hep17 kızı! İçlerinden kendin için en uygununu seçmen senin için yeterli olacaktır. Yoksa yeni yılda gerçek bir yıldız olmak yerine, ışıl ışıl parlayan bir çam ağacını andırabilirsin. Benden söylemesi;)

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here