Blogger @thebasakcakir, Kerem Bürsin ve #motivasyon

1
5772

“Hep17’de Blogger olmak ister misin?” çağrımıza harika bir yazı daha geldi Hep17 Kızı! Bu kez sahne @thebasakcakir’ın. @thebasakcakir, anladığımız kadarıyla sıkı bir Kerem Bürsin hayranı. Kerem’i ilk günlerinden bu yana yakın takibe alan @thebasakcakir, bak ona ve Şeref Meselesi’ne olan duygularını bizimle nasıl paylaşmış…

SEN DE SEVDİĞİN ÜNLÜLERİ KALEME ALIP, HEP17 KIZLARIYLA PAYLAŞMAK İSTEMEZ MİSİN? TIKLA, YAZMAYA BAŞLA!

Kerem Bürsin son zamanlarda sıkça adını duyduğumuz ünlü isimlerden biri. Türkiye’de ilk Güneşi Beklerken ile karşımıza çıktı. Daha öncede Amerika’da ve başka ülkelerde yaşamış olan Kerem, konuşması, giyimi, oyunculuğu, sempatikliği, mimikleri ve tipi ile diķkat çekiyor.

Bence Kerem’i TV dünyasındaki birçok genç isimden farklı kılan en büyük 4 neden OYUNCULUĞU, KONUŞMASI, UTANGAÇLIĞI ve SEMPATİKLİĞİ..

kerem-bursin-blogger-seref-meselesiFarklı bir Amerikan aksanı var Kerem’in. Çıktığı talk show programlarında düşünürken sürekli “aıııımmmm!” nidaları çıkarması ve bu programlardaki utangaçlığı çoğu kişinin hoşuna gidiyor. Kerem set ortamında ise bir o kadar esprili, disiplinli, şakacı ve neşeli biri. Oyunculuğu ise laf söylenemeyecek kadar güzel; zaten ödülleri bunun bir numaralı kanıtı. Kerem, içinden geleni direkt söyleyen biri, bunun en iyi örneği Ayşe Arman röportajı. Ki saydığım birçok özelliğinin üstüne, tipi, mimikleri ve giyimi de eklenince genç kızların yanı sıra büyüklerin, hatta babalarımızın bile sevgisini kazandı ve kazanmaya devam ediyor.

kerem-bursin-yeni-duvar-manset
HEP17 ÖZEL ŞEREF MESELESİ DUVAR KAĞITLARI İÇİN HEMEN TIKLA!

Her ne kadar yeni dizisi çok fazla reyting rekorları kırmasa da sosyal medyaya ve internetteki izlenme oranlarına bakıldığında Şeref Meselesi sezon ortasında, birçok diziden sonra başlamış bir dizi olarak büyük ilgi görüyor. Bunda, aynı zamanda Güneşi Beklerken’in de yönetmeni olan Altan Hoca’nın, hiçbir Türk dizisine benzemeyen farklı senaryonun, dizinin seri ilerleyişinin ve başrollerindekilerin etkisi büyük. Fakat bazı izleyiciler Şeref Meselesi’ne önyargılı yaklaşıyorlar. Güneşi Beklerken’in erken bittiğini, Şeref Meselesi için final yapıldığını söyleyip, izlemeyen ve eleştirenlerin sayısı da çok.

@DEDİKODUCUKİZ SERENAY SARIKAYA’YI YAZDI!

Kerem Bürsin, yılbaşında instagram’a yeni yıldaki dileklerinin olduğu bir resim atmasıyla ve ayrıca #motivasyon hashtag’i ile attıği tweetler ile, sevenlerine, hayranlarına ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Hadi şimdi bunu okuyan sen de twitter veya instagram’a gir, #motivasyon hashtag’i ile sen de bir şey paylaş.

İşte @thebasakcakir‘ın yazısında dile getirdiği Kerem Bürsin’in instagram’da paylaştığı yeni yıl kutlama mesajı…

1 COMMENT

 1. Your comment is awaiting moderation

  Компания http://obmenneg.com/ является автоматическим и круглосуточным онлайн -сервисом, который позволяет обменять средства. И для этого нет необходимости выходить из дома. Так получиться осуществить обмен между системами, банковскими картами, криптовалютами. Но самое главное, что сервис работает круглосуточно, а потому совершить операции вы можете в любой час. При помощи полной автоматизации удалось добиться важных преимуществ перед аналогичными компаниями:

  1. Все операции происходят очень быстро, включая wmz на qiwi
  2. На минимальную сумму обмена влияют требования определенных платежных систем
  3. Обмен можно осуществлять в любое время: поздно ночью, либо ранним утром
  4. Из-за того, что издержки минимальны, то и комиссия взимается символическая

  Все эти преимущества создают необходимые предпосылки для того, чтобы обратиться за помощью именно в эту компанию. Так вы потеряете минимум времени и денег. Воспользуйтесь услугами компании, которая дорожит клиентами и выполняет все обязанности на высшем уровне.

 2. Ben de sıkı bir Kerem hayranıyım. Yazını cok begendim.Keremin yakısıklılıgından degil de oyunculugundan bahs etmen de cok guzel olmus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here