Kuafördeyim şekerim;)

1
744

Sevdiğimiz yıldızlar zamanlarının büyük bölümünü kuaförde geçiriyorlar desek abartmış sayılmayız. Kimi zaman bir eğlenceye, kimi zaman da büyük bir sıkıntıya dönüştüğü bu anlarını hayranlarıyla paylaşan ünlüler, çoğu zaman en doğal halleriyle bize gülümsemiş de oluyorlar. İşte en sevdiğin yıldızların kuaför maceraları…

SELENA GOMEZ
Selena Gomez, daha dün kuaförüne uğradı ve saçlarını kestirdi. Dün gece instagramdan bu fotoğrafını paylaşan Selena, katlı saçlarıyla daha modern bir genç kız havasında. Zedd bu kıza kesinlikle yaradı, ne dersin Hep17 Kızı?
selena-gomez-kuaforde

DEMI LOVATO
Demi Lovato yine kuaförde. Saçlarının rengi değişiyor büyük ihtimalle. O bunu hep yapıyor. Ve görünüşe bakılacak olursa, halinden çok da mutlu!
unluler-kuafor-demi-lovato

RIHANNA
Her ne kadar saç rengini ve modelini sık sık değiştirse de, Rihanna da kuaförde geçirdiği zamanlarda çok sıkılıyor gibi görünüyor. Zaten “Sıkıntılı” diye de itiraf etmiş. Ama kaçış yok! Yenilenmek, Rihanna’nın ruh ikizi.

View this post on Instagram

she bored

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

TAYLOR SWIFT
Taylor Swift’in geçtiğimiz yıl MET Gala kulisinde kankası Karlie Kloss ile çektirdiği bu fotoğraf hala hafızalarımızda. İki kız güzelliklerine son noktayı koyarken çektikleri bu selfie’leri ile olay olmuşlardı!

http://instagram.com/p/nofMYxDvM8/?modal=true

KUAFÖRDEN MUTLU ÇIKMA YOLLARI

ARIANA GRANDE
Ariana Grande, saçlarının rengini değiştirir değiştirmez, daha kuaför koltuğundan kalkmadan instagram hesabından böyle paylaşmıştı.

KENDALL JENNER
Kendall Jenner defileye hazırlanıyor, biri onu gözetliyor. Saçı tek tek örülen Kendall kim kaç saattir o koltukta oturuyor. Bu fotoğrafı instagram’dan paylaşan Kendall Jenner bize adete sabır taşı olduğunu kanıtlıyor.
unluler-kuafor-kendall-jenner

RITA ORA
Biz onları neşeli ve süslü süslü görmeye alıştık. Ama onlar hayatlarının diğer yüzünü de bizimle paylaşıp ezberimizi bozmayı seviyorlar. Rita Ora, bu konuda en başarılı isimlerden. Rita Ora doğal haliyle şakalaşmaya bayılıyor. Rita’nın sadece saç bakımı değil, yüz bakımı da yapılıyor.

http://instagram.com/p/wTtcsqRsxF/?modal=true

VANESSA HUDGENS
Vanessa Hudgens da sıkıntıdan patlamak üzere. Ama selfie yaparken çaktırmamaya çalışmış:)
unluler-kuafor-vanessa-hudgens

SELENA GOMEZ
Selena Gomez sonuçtan memnun. Pembe elbisesi, bu yılın en moda rengi vişne çürüğü ruju ve dağınık topuzuyla kuaförden çıkmadan önce son bir kez kendini inceliyor.

View this post on Instagram

#WeDay prep @alfredoflores

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

DEMI LOVATO
Şakacı Demi, kuaförünü çekmiş. Mor çıtçıt saçlarını önce ona denetiyor;)

View this post on Instagram

So easy, even Jesse can do it. #mysecretcolor

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

1 COMMENT

  1. Yalnız Demi’nin fotoğrafı kuaförden değil 🙂 Kendi cilt bakım markasının fabrikasında çekilmiş bir fotoğraf 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here