Taylor Swift tatilde yemin bozdu

0
1590

“Bir yemin ettim ki dönemem” dememek lazım Hep17 Kızı! Zira şartlar, bizi yeminimizden de döndürür, sözümüzden de! Taylor Swift’ten yemin bozma konusuna nereden mi geldik? Hemen antalım o zaman!

Taylor Swift, Victorias Secret modelleri ile tatilde… En iyi arkadaşları Karlie Kloss, Tavi Gevinson, Martha Hunt’la birlikte Havai’ye giden Taylor Swift, yorgunluk gideriyor ve yeni projeler için enerji topluyor.

http://instagram.com/p/yOELp8DvAe/?modal=true

“1989” ile 2014’ün en çok satan albümünü çıkartan, ödüle doymayan Taylor, bu tatili fazlasıyla hak etmiş gibi görünüyor. Taylor için Havai tatilinin en büyük özelliklerinden biri de, Türkan Şoray kanunları gibi kendine koyduğu yasakları bu tatille birlikte kaldırması! Geçen yıl bir dergi röportajında mayo-bikini giyerek asla poz vermeyeceğini söyleyen Taylor, göbeğini göstermenin kendi kurallarına aykırı olduğunu belirtmişti. Model arkadaşları, sanıyoruz bu konuda Taylor’ı ikna etmeyi başarmışlar ve Taylor’a yeminini bozdurmuşlar! Taylor Swift instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda bu konuda hayli rahat bir bir görüntü sergiliyor.

http://instagram.com/p/yN_1-sjvKF/?modal=true

Taylor, aynı zamanda 2015 yazı için bize plaj modası konusunda fikir de veriyor. Retro tarzı tek parça mayosuna bayıldık. Çizgili bikinisi ise tek kelimeyle harika! Tabii 2015 plaj modasının da 1 numaralı vazgeçilmesi, bol kahkaha ve eğlence! Açıkçası Taylor Swift ve kankalarının bu deniz keyfine çok özendik. Yaz gelse de biz de kendi instagram hesabımızdan plaj görüntülerimizi paylaşmaya başlasak, öyle değil mi Hep17 Kızı;) Tabii senin de Türkan Şoray kuralları gibi “göbeğimi göstermem” kuralın yoksa:)

http://instagram.com/p/yN-vipDvIN/?modal=true

http://instagram.com/p/yN9yBSDvHA/?modal=true

http://instagram.com/p/yN9dKRjvGk/?modal=true

http://instagram.com/p/yN9D4kjvF-/?modal=true

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here