UVA ve UVB etkisini canlı canlı izleme cesaretin var mı?

0
3150

Ultraviyole A (UVA) ve Ultraviyole B (UVB) ışınlarının günümüzde ne kadar tehlikeli olduğu hep söyleniyor, hep söylüyoruz! Bu yüzden yaz kış koruyucu içeren nemlendiriciler kullanmak, güneşlenirken yüksek faktörlü koruyucu kremler sürmek büyük önem taşıyor. Zira güneş bizi takip ediyor Hep17 Kızı. Kanıt mı istiyorsun? İşte, Ultraviyole kamerayla çekilen görüntüler…

9 ADIMDA TERTEMİ BİR CİLT

Özellikle beyaz tenli insanlarda, güneşin ne derece zararlı etkiler yarattığını açık bir şekilde gösteren bu kamerayla çekilen görüntüler, en iyi koruyucu kremi koşarak satın almana neden olabilir. Zira siyahi insanlarda, çocuklarda ve bebeklerde bu etki yok denecek kadar az. Cildimiz her ne kadar pırıl pırıl gözükse de, UVA ve UVB bizi sinsi sinsi etkilemeye devam ediyor.

UVA ve UVB NEDEN ZARARLI BİLİYOR MUSUN?

Videoda göreceğin gibi, koruyucu krem kullanmak ciddi anlamda önem taşıyor Hep17 Kızı. Ultraviyole kamerada kömür karası görüntüsüyle yüzümüzü bir maske gibi örten koruyucular, özellikle beyaz tenli insanların günlük bakımlarında eksik etmemeleri gereken bir ürün.

101 GÜZELLİK SIRRI: HER KIZ BUNLARI BİLMELİ

Seyret ve gör! Güneşin bize çaktırmadan neler ettiğini net bir şekilde izleyecek ve çok şaşıracaksın!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here