Leonardo’nun diyet uzmanı yeni sevgilisi Rihanna

0
1348

Hollywood’da dedikodu hiç bitmiyor Hep17 Kızı! Sana hangi birine yazacağımızı şaşırıyoruz. Hatta çoğunu yazmıyoruz bile; zira biz bile okurken, “Yok artık canım” demekten kendimizi alamıyoruz. Ama bu dedikodu yazılmayacak gibi değildi; sana anlatmadan edemedik ve hemen yazmaya karar verdik; zira konu, Leonardo DiCaprio ve yeni sevgilisi Rihanna arasında geçiyor. Biliyorsun, çapkın Lonardo DiCaprio ve yeni sevgilisi Rihanna arasında bir şeyler olduğu uzun süredir konuşulan bir dedikoduydu. Birlikte henüz ne bir fotoğrafları çıktı ne de iki yıldız bu beraberliği doğruladı. Ama dedikodu kulisleri boş durmuyor. Şimdi de Rihanna’nın Leonardo DiCaprio’yu diyete soktuğu söyleniyor.

rihanna-leonardo-1Evet evet, Rihanna, Leonardo DiCaprio’nın diyet ve egzersiz uzmanı olmuş. Onun tüm egzersiz ve günlük yemek listesi bizzat yeni sevgilisi Rihanna tarafından yapılıyormuş. Bugüne kadar hayli kilo alan ve en son deniz tatilinde kilolu ve “biraz” da yağlanmış görünen Leonardo DiCaprio, şu aralar yeni sevgilisi Rihanna ne derse onu yapıyormuş. Leonardo için ciddi bir diyet ev egzersiz programı hazırlayan Rihanna hatta sevgilisini bir dövüş sanatları merkezine bile yazdırmış. Motivaston için de sağlık ve mutluluğu açısından bunu yapmak zorunda olduğunu sık sık Leonardo DiCaprio’ya hatrlatıyormuş Riri.

rihanna-leonardo-2
Yat yat, kak kalk:) Valla Leonardo, Oscar ödül töreni gecesine fit bir vücutla katılacak gibi görünüyor. İki dirhem bir çekirdek kalırsa şaşırmamak lazım, ne de olsa akıl hocası yeni sevgilisi Rihanna;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here