Bobbi Kristina olayına polis el attı

0
1170

Bobbi Kristina Brown Houston geçtiğimiz hafta cumartesi günü sabahı küvette baygın halde bulunmuş ve hemen hastaneye kaldırılmıştı. 31 Ocak tarihinden bu yana solunum cihazına bağlı, kendini bilmez bir halde yatan Bobbi Kristina hakkında polis yasal işlem başlattı Hep17 Kızı. Çünkü araştırmaların altından hiç de iyi kokular çıkmadı! Olaya adı karışan isimler ise Bobbi Kristina’nın resmi nikahı olmadığı ortaya çıkan kocası Nick Gordon ve onun en yakın arkadaşı Max Lomas.

bobbi-kristina-brown-foto-manset-1BOBBI KRISTINA BROWN’UN KISACIK VE KARMAŞIK HAYATI

Her şeyden önce, Bobbi Kristina ve Nick Gordon arasında şiddete dayanan tartışmaların olduğu söyleniyor. Hatta Bobbi Kristina’nın küvette bulunduğu cumartesi günü de polise çift hakkında ihbarda bulunulmuş. Daha önce defalarca şiddete maruz kalan Bobbie Kristina, yoksa bir cinayete teşebbüs yüzünden mi şu anda yaşama savaşı veriyor, polis şimdi bunun peşinde.

Bobbi--Kristina-Brown-yeni-2Cumartesi sabahı, Nick ve Max, gece eğlendikten sonra evin yolunu tutmuşlar. Max Lomas’ın ifadesine göre, Nick eve gelmemiş ve arkadaşını göndermiş. Çiftin evine gelen Max, evde Bobbie’yi görmeyince genç kızın yatak odasında uyuyor olabileceğini düşünmüş. Aynı sabah, tesadüfe bakın ki eve televizyon tamircisi gelmiş ve evin salonundaki uğraştan sonra yatak odasına da girmesi gerektiğini söylemiş. İşte, Bobbi Kristina’nın uyumadığı o zaman ortaya çıkmış. O sırada eve gelen Nick’le birlikte banyoda cansız yatan bedeniyle karşılaşan Nick ve Max önce Bobbi Kristina’ya suni tenefüs yapmışlar; o sırada da ambulansı aramışlar. Tabii tüm bunlar bu iki genç adamın anlattıkları… Tamamen senaryo da olabilir.

Çünkü polisin kriminal araştırmaları hiç de öyle göstermiyor Hep17 Kızı. Her şeyden önce, Bobbi Kristina’nın küvette yüzükoyun yatıyor olması kuşkunun ilk basamağı olmuş. Ayrıca kriminal araştırmalar sonucunda evde temizlenmiş kan izlerine rastlanması davanın açılmasında en büyük etken olmuş. Cinayete teşebbüsü çağrıştıran tüm bu gelişmeler, davanın açılma nedenini güçlendirmiş.

Bobbi--Kristina-Brown-yeni-1Geçtiğimiz cuma günü torunu Bobbi Kristina’nın yanına gelen Büyükanne Cissy Houston, hastaneden bir an olsun ayrılmıyor; büyükanne, doktorlardan gelecek güzel bir haber bekliyor.

Geçtiğimiz cuma günü Bobbi Kristina’nın yanına gelen Büyükanne Cissy Houston, torunun yanından bir an olsun ayrılmıyor; doktorlardan gelecek güzel bir haber bekliyor.
Tüm bu yaşanan kötü olaylardan sonra Bobbi Kristina Brown Houston’nın sağlık durumu ne yazık ki hiç iyi değil Hep17 Kızı.  Doktorları, yaşama dönmesi konusunda aile yakınlarına ümitlenmemeleri gerektiğini söyledi. Doktorların dua etmekten başka yapabilecekleri hiçbir şeyin olmadığını belirtmesi, en çok cuma günü torununun yanına gelen Büyükanne Cissy Houston’ı üzmüş olsa gerek. Nick Gordon ise, hiçbir şekilde basına açıklama yapmıyor ve ortalığa çıkmıyor.

bobbi-kristina
Tabii tüm bunların sevilen sanatçı Whitney Houston’ın ölüm tarihi olan 11 Şubat’a yakın bir tarihte yaşanıyor olması acı bir tesadüf. Whitney Houston’ın, Grammy Ödülleri için geldiği Los Angeles’taki Beverly Hills Otel odasında uyuşturucuya bağlı kalp krizi geçirerek küvette ölü bulunması, kızı Bobbi Kristina’yı son derece etkilemiş, genç kızın üç yıldır psikolojik tedavi görmesine neden olmuştu.

BOBBI KRISTINA’NIN 16 HAZİRAN 2015’TEKİ SON DURUMU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here