Meğer aralarında hep Rihanna varmış

0
993

Şimdi sana sıkı bir dedikodu vereceğiz Hep17 Kızı. Beyonce ve Jay Z’nin arası meğer uzun zamandır açıkmış. Nedeni de kıskançlık. Beyonce kocası Jazy Z ile sık sık Rihanna yüzünden tartışıyormuş.

Yıllar önce Jay Z ile plak anlaşması yapmasından bu yana Beyonce ve Jay Z arasında ciddi sorunlar yaşanmaya başlanmış.

Üstelik bu kıskançlık, geçtiğimiz günlerde çok açık bir şekilde yaşanmış. Çift başbaşa yemek yedikleri sırasında Jay Z eline telefonu alıp başlamış yazışmaya. Durumdan rahatsız olan Beyonce kiminle yazıştığını bilmek istemiş. “Rihanna” yanıtını alınca ise çok bozulmuş ve tepkisini göstermiş. Restorandan hayli bozuk biçimde ayırlan Beyonce ve Jay Z, beğer bu tartışmaları sık sık yaşıyormuş Hep17 Kızı.

KISKANÇLIKLA NASIL BAŞ EDERSİN?

Ailesinin mutluluğu için Rihanna’sız bir yaşamın kendileri için şart olduğunu düşünen Beyonce, söylenenlere bunun için elinden gelen gayreti gösteriyormuş. Hatta o kadar ki kızı Blue Ivy Carter’a hamile kalmasının nedeninin bile Rihanna olduğu yolunda ciddi dedikodular var. Rihanna’yı resmin dışında tutmak için bu aralar ikinci çocuğu da düşünen Beyonce’nin, New York’tan Los Angeles’a taşınma nedeninin de Rihanna olduğu söyleniyor.

LEONARDO DICAPRIO’NUN DİYET UZMANI, SEVGİLİSİ RIHANNA

beyonce-rihanna-kiskansclik
New Yprk Moda Haftası’nda bir araya gelip poz veren Beyonce ve Rihanna’nın bu yakınlıkları meğer sadece gösterişten ibaretmiş:(

Valla biz söyleyenlerin yalancısıyız. Ama şunu biliyoruz ki, bir kadın bir adamı kıskanıyorsa, bunun altında mutlaka sağlam nedenler vardır. Öyle değil mi Hep17 Kızı;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here