Dior’dan gözlere patch liner trendi geldi

0
468

Dior Haute Couture 2015 İlkbahar-Yaz için yepyeni bir makyaj tasarladı; Pastel Eyes adını verdiği yeni ve farklı bir eyeliner, patch liner ile Dior gözlerimizi kamaştırdı;) “Modern Romantizm” olarak adlandırılan Pastel Eyes, kullanımı çok kolay, görüntüsüyle çok farklı bir makyaj sunuyor bize. Üstelik hem arkadaşlarımızla buluşmaya giderken hem de mezuniyet partisi, doğum günü partisi gibi özel günlerde bu göz makyajı harika duruyor. Pastel Eyes ile patch liner’ın nasıl uygulandığına gelince…

patch-liner-dior-trend-uygulama4Sadece gözlerde kullanılabilen Pastel Eyes, saten kumaş gibi farklı renklerde bantlardan oluşuyor ve bir yama gibi göz kapaklarımıza yapıştırılıyor. Şeftali, fıstık yeşili, pembe ve sarı renkleri bulunan bu bantlardan istediğin rengi cımbızla tutup altına kendi yapıştırıcısını sürüyor ve göz kapağına yerleştiriyorsun. İşte, Pastel Eyes ile patch liner trendini uygulaması bu kadar basit!

patch-liner-dior-trend-uygulama3Dior’un patch liner trendi Pastel-Eyes o kadar kolay kullanılıyor ki, makyajın için allıktan başka bir ürün de sürmene kesinlikle gerek kalmıyor. Yani fondöten, göz kalemi, far ve rimelini bile tatile çıkartabilirsin Hep17 Kızı;) Hatta rimelin Pastel-Eyes ile uygulanmaması gerektiği özellikle vurgulanıyor; tamamen doğal kirpikler ve çıplak bir ten, patch liner trendinin olmazsa olmaz özelliğiı. Sadece gideceğin mekana ve kıyafetine göre dilersen ruj sürüyorsun, hepsi bu! O yüzden patch liner trendi için gözlere saten doku giydirmek ve tamamen doğal makyaj ile sokağa çıkmak denilebilir.

Biz kızlar için tasarlanmış pacth liner trendi, ister günlük makyajda, ister mezuniyet partisi gibi özel gecelerde rahatlıkla uygulanabiliyor.

Makyajınla farkını ortaya koymak için sen de patch liner trendi ile tanış;) İşte senin için seçtiğimiz patch liner örnek uygulama modelleri… Hepsi de Dior’un Pastel Eyes ürünüyle ortaya çıkmış harika göz makyajları…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here