Adidas Yeezy’i ilk kim giydi?

0
535

Adidas’ın yeni modeli Yeezy bot, daha çıkmadan büyük olay yarattı! Gençler Kanye West imzası taşıyan bu botların peşine çoktan düştüler bile. Adidas Yeezy, bugün, yani 21 Şubat’ta Adidas Online’da satışa çıktı! Ama bil bakalım, Adidas Yeezy’i henüz satışa çıkmadan Kanye West’ten başka ilk giydi?

Hemen söyleyelim! Justin Bieber, daha bir hafta öncesinden Adidas Yeezy modelini ayağını geçirdi, pozunu verdi, instagramdan paylaştı havasını attı!

View this post on Instagram

New yeezys

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Kanye West, “Ben daha seksi Ugg’lar istiyordum” dediği Yeezy için, Adidas’tan gelen teklifi hemen kabul etmiş. Ama biliyorsun, Kanye West, bu modeli 2008 yılında Nike Air Yeezy ve çok sınırlı sayıda Louis Vuitton için de tasarlamıştı. Şimdi sahnede Adidas var.

Kanye West’in Adidas Yeezy’si sadece 9000 adet üretildi ve satışına başlanıldı. Eğer hayatındaki en değerli erkek için Yeezy almak istersen, hemen acele etmelisin Hep17 Kızı, zira Yeezy sadece 9000 adet üretildi. Ama bir kötü haberimiz var; Yeezy’nin 350 dolar olduğunu da belirtmekte yarar var:(

http://instagram.com/p/zBJdW9Avrt/?modal=true

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here