Patch liner uygula, bu yazın trendini yakala

0
346

patch-liner-trendi-dior-galeri-mansetPatch liner göz makyajı trendi ile harika ve çok farklı bir makyaja hazır ol Hep17 Kızı! Yaratıcısı Dior olan patch liner göz makyajı, şimdilik Dior’ın Pastel Eyes ürünü ile yapılabiliyor. Sanki bir bant çekmişsin gibi gözünün üzerine yapıştırılan ve saten kumaş etkisi yaratan Pastel Eyes ile hem doğal hem de çarpıcı bir göz makyajına sahip oluyorsun.

Sadece gözlerde kullanılabilen Pastel Eyes, saten kumaş gibi farklı renklerde bantlardan oluşuyor ve bir yama gibi göz kapaklarımıza yapıştırılıyor. Şeftali, fıstık yeşili, pembe ve sarı renkleri bulunan bu bantlardan istediğin rengi cımbızla tutup altına kendi yapıştırıcısını sürüyor ve göz kapağına yerleştiriyorsun. İşte, Pastel Eyes ile patch-liner trendini uygulaması bu kadar basit!

Dior’un patch-liner trendi Pastel-Eyes o kadar kolay uygulanıyor ki, makyajın için allıktan başka bir ürün de sürmene kesinlikle gerek kalmıyor. Yani fondöten, göz kalemi, far ve hatta rimelini bile tatile çıkartabilirsin;) Hatta rimelin Pastel-Eyes ile uygulanmaması gerektiği özellikle vurgulanıyor; tamamen doğal kirpikler ve çıplak bir ten, patch-liner trendinin olmazsa olmazı. Sadece gideceğin mekana ve kıyafetine göre dilersen ruj sürüyorsun, hepsi bu! O yüzden patch-liner trendi için gözlere saten doku giydirmek ve tamamen doğal makyaj ile sokağa çıkmak denilebilir.

İşte patch liner göz makyajı hakkında sana fikir verecek süper uygulamalar! İster 63 dolara satılan Pastel Eyes bantlarından satın alabilir, ister kendi makyaj malzemelerinle deneyerek aynı etkiyi evde kendin de yaratabilirsin;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here