Gardırobumuzun baş tacı, floppy şapkalar

0
427

Moda sürekli değişiyor ve bize her gün birbirinden şık sürprizler yapıyor. Etkilerini ilk geçtiğimiz yıl gördüğümüz floppy şapkalar da (disket) bu güzel sürprizlerden biri. Her kıyafetle ve her tarzla kullanabileceğin floppy şapkalar, ister gece, ister gündüz tak, hep elegan, cool ve şık bir havaya bürünmene yardımcı olacak.

En basit kıyafetinle bile, stilini bir tık yukarı taşımana yardımcı olacak olan floppy şapkalar, boyut, stil ve renkleriyle her tarza uygun biçimde üretiliyor. Floppy şapkaları artık Accessorize gibi aksesuar mağazalarından bulabileceğin gibi, butiklerden, markaların yeni sezon koleksiyonlarından ve hatta pazardan bile satın alabilirsin.

Floppy şapkalarla ister festivallere katıl, ister en şık partilere… Ya da gel, sen de Selena Gomez gibi kankalarınla sırf güzel bir selfie çekmek için kullan, arkadaşlarınldan bol bol like al;) Yan artık sadece plajlarda mayo ve bikinlerinle değil, skinny jean’lerinle, bol gömleklerinle, çiçekli elbiselerinle, blazer ceketlerinle, kısacası gardırobundanki hemen her parçayla kombinleyebileceğin floppy şapkalar, sana sonsuz kullanım seçeneği sunuyor.

İşte, sevdiğimiz ünlülerin floppy şapkalar ile yarattıkları stiller… Bakalım senin tarzına en uygun floppy hangisi;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here