Sevgilim arkadaşımdan nefret ediyor:(

0
518

Yeni bir ilişkinin en zor yanlarından biridir, erkek arkadaşımızla kız arkadaşlarımızın kaynaşması. Bu konuda her zaman her şey mükemmel gitmeyebilir. Tamam, bu yakışıklı seni çok seviyordur, ama ya kız arkadaşların? Kankanı ve gruptaki diğer kızları ya sevmez ve hatta bırak sevmeyi onlardan nefret ederse?

Sorunu göz ardı etme
Erkek arkadaşın kız arkadaşını sevmediği zaman, bunun senin sorunun olmadığını iddia etse bile, sen onu dinleme, sorunu görmezden gelme gibi bir hataya düşme. Öncelikle onu ya da onları neden sevmediğini erkek arkadaşına sorabilirsin. Ancak yanıtı alma konusunda çok da ısrarcı olma. Çünkü büyük ihtimalle cevap alamayacaksın. Ama en azından durumun farkında olduğunu ona ima etmek için bu soruyu sormanda yarar var. debilirsin. Sonra olayları akışına ve zamana bırak. Sen de kankanla ilk tanıştığınız zamanlarda çok samimi değildin ne de olsa;)

arkadas-sevgili-4
Ondan yardım iste

Kız arkadaşının bir sorunu olduğunda bunu erkek arkadaşınla paylaş ve ondan çözüm yolu bulması konusunda yardım iste. Çünkü erkekler genellikle yardıma ihtiyacı olan bir kıza yardım eli uzatmaya bayılırlar. Bir anlamda güç gösterisi diyelim biz buna! Kim bilir, bu esnada belki araları ısınır;)

Korkutma
Erkek arkadaşınla tanışır tanışmaz onu sizin gruba sokma! Bu kadar kızın arasında bir anda gözü korkabilir:) Şaka bir yana, böyle kalabalık ortamlarda yanlış anlaşılmaların olması ihtimali çok yüksek. Siz aranızda yaptığınız esprilere belki çok gülüyorsunuzdur, ama onun olaylara sizin pencerenizden bakması en azından ilk günler için zor olabilir. Bu yüzden onu tek tek veya daha küçük gruplarla bir araya getirmeye bak!

arkadas-sevgili-3
Sır sakla

Erkek arkadaşın kız arkasaşlarını sevmediğinde onları bir araya getirmemek elbette iyi bir yoldur, ama bu geçici bir çözüm. O yüzden başlarda kız arkadaşlarınla ayrı, erkek arkadaşınla ayrı zaman geçirmeye bak! Ve o gün başınızdan geçen her şeyi diğer tarafa anlatma, bazı şeyler ilk zamanlarda sır olsun.

arkadas-sevgili-2
İnatçıysa boşver

Sen her şeyi denedin ve alttan aldın, ama erkek arkadaşın hala bu kızlardan nefret ediyor ve bir araya gelmeyi kesinlikle istemiyor. O zaman ne yapmalı peki? Tabii ki en iyi arladaşlarından vazgeçme Hep17 Kızı. Bir erkek için dosluklarını sakın yıkma! Eğer arkladaşlarınla görüşmeni ve onları hayatından çıkartmanı istiyorsa bunu elbette duyma bile. İnan onsuz hayatın daha rahat ve sürdürülebilir olacak;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here