Rihanna çok havalı

0
189

Rihanna, yeni albümünün kayıtlarıyla olduğu kadar, verdiği özel röportajlar ve prodüksiyonlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor. En son Çin Harper’s Bazaar Dergisi’nin Nisan sayısında kapak olan Rihanna, bu mükemmel kapağı kendi instagram hesabından paylaştı.

rihanna-harpers-bazaar-kapak-2
Ve biz bu kapağa ba-yıl-dık Hep17 Kızı! Yeni sezonun 1 numaralı trendlerinden kırmızının ve floral aksesuarların ön planda olduğu moda dergisi kapağı konusunda, Rihanna da tıpkı bizim gibi düşünüyor. Çin Harpers Bazaar kapağını görür görmez aşık olmuş olsa gerek, instagram ve twitter hesabından bu prodüksiyonu paylaşan Riri, altına, “Şimdiye kadar gördüğüm en havalı fotoğraf” notunu düşmeyi ihmal etmemiş. Viktor & Rolf Haute Couture kıyafeti ile Rihanna, 21. yüzyılın modern geyşası gibi görünmüyor mu?

rihanna-harpers-bazaar-kapak
Çin Harper’s Bazaar Dergisi, ayrıca bir kapak daha çalışmış. Yeşil Dior elbisesiyle bu kez daha farklı bir görüntü sergileyen Rihanna, açıkçası dergi okurunu seçme konusunda ikileme sokacak gibi görünüyor;)

Ne dersin Hep17 Kızı? Bayide bu iki farklı Rihanna’lı Harper’s Bazaar kapağını görsen sen hangisini alırdın? Haydi, seç seçebilirsen bakalım;)

rihanna-cin-kapak-anket[poll id=”46″]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here