Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli değil

0
884

Aşk yakın olunca mı güzel, uzakta mı? “Sevgili dediğin yanında olmalı” yoksa “Mesafelerin ne önemi var kalplerimiz bir” diyenlerden misin bilmiyorum ama uzak mesafeli aşklar ilişki türlerinin en zoru, en düşman başına verilesi bence Hep17 kızı.

Seviyorsan mesafelerin ne önemi var avuntularını bir yana bırakıp, bugün birlikte yüzleşelim istedim. Uzak mesafeli ilişkilerin artılarını, eksileri neymiş birlikte görelim.

Sen de uzak mesafeli ilişki mağdurlarındansan, yaşadığın sorunları ya da “ne sorunu Mandalin, şahane bir şey bak bunu dene muhakkak” dediğin mutluluk formülü önerilerin olursa lütfen bu yazı altına benimle paylaşmayı ihmal etme.

uzak mesafeli aşk Uzak mesafeli ilişkilerde her şey toz pembe gelir. Kısıtlı süren telefon konuşmalarında kavgaları erteler, sms’lerde whatsapp’ta ifadesiz yazışmalarla aslında ne demek istediğimizden çok “ne diyemedi” olarak karşı tarafa aktarırsın. Ve asla sevgililerimizin anlık tepkilerinden haberdar olamazsın.

Öpmek istediğin zaman “ee hadi öp” diyen sevgiliyi “muck!” diye sevimsiz bir ses ve yazı ifadesiyle öpmek zorunda kalırsın.

Kabarık telefon faturalarının ve sürekli Instagram’dan fotoğraflarını takip ettiğin için aşan internet paketlerinin kölesi olursun.

Her zaman her yerde ve her an özlem mod on konumundasındır. ( Bu belki iyi bir şey olabilir, buna sonra karar veririz)

Sürekli acaba başka kızlara bakıyor mu? sorularının kafanda dolanmasına sebep olur. Ancak bir süre sonra sosyal medya hesaplarında sadece kimin, hangi fotoğrafını beğenmiş saniye saniye görüp, hesap soran psikopat bir kız haline gelirsin.

Az naz, bol kıskançlık seviyesinde giden ilişki, daha sonra monotonlaşıp, seni sıkmaya başlayabilir, aman dikkat! Arada bir kavga çıkar, bol bol sevgi sözcüğü falan söyle ki ilişkinize renk gelsin. (Aman ne renk değil mi?)

Hasta olsan gelemez, mutlu olsan göremez… İyi anı da kötü anı da hep gecikmeli olarak yakalar.
Yani gördüğün üzere Hep17 kızı benden pek olumlu bir şey çıkmadı. Umarım senin durumun benden daha iyidir.

Ve biz kızlar tüm bu olumsuzluklara rağmen, dibimizdeki çocuklara güvenmeyip kilometrelerce ötedekilere tam destekle bağlananan muhteşem aşk kızlarıyız. Vallahi kendimize sarılıp, öpelim. Zaten uzaktalar, onu yapmak da bize düşüyor değil mi?;))

Ehh bazen aşk konusunda başımıza gelen talihsizlikleri hakediyor muyuz ne? 😉 Yine de aşk çok güzel, biz çok güzeliz Hep17 kızı! Öptüm 😉

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here