Özge Özpirinçci’nin tatlı mı tatlı stiline zoom

0
10309

Bugüne kadar Cesaretin Var mı Aşka, Kavak Yelleri, Melekler Korusun gibi başarılı dizilerde oynayan, şimdilerde ise Aşk Yeniden ile ekranlara gelen Özge Özpirinçci, hepimizin en sevdiği genç oyunculardan. Mütevazı hareketleri, tatlı ses tonu, oyunculuktaki başarısı, başta hayvanları korumak adına yaptığı çalışmalar olmak üzere hayata karşı duruşu onu diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri. Hal böyle olunca stiliyle de herkesten ayrılıyor Özge Özpirinçci.

Fox TV’de Buğra Gülsoy ile birlilkte Aşk Yeniden’de izlediğimiz Özge Özpirinçci, saç, makyaj, bakım ve kıyafetleriyle şahsına özel bir oyuncu. Hem rol aldığı dizilerde hem de özel hayatında bunu görmek mümkün. Özge Özpirinçci’nin bizim tatlı mı tatlı bulduğumuz stiline birlikte zoom yapalım, onun tarzından dersler çıkartalım;)


Saçları, Özge Özpirinçci için çok önemi. Genç oyuncunun uzun ve dalgalı saçları hep bakımlı, hep mükemmel. Tabii yoğun dizi çekimleri sırasında böyle talihisizlikler de olabiliyor:) Ama Özge Özpirinçci yine de şikayetçi değil. Çünkü yeni dizisi Aşk Yeniden’i çok seviyor.

Tabii yaptığı işi sevmek çok önemli onun için! Yan roller için değil, ama sevebileceği bir rol için saçlarını platine boyatabileceini söyleyen Özge Özpirinçci, “İyi bir rol için kaynağı sizde olan şeylerden vazgeçilebilir” diye düşünenlerden. Yani tıpkı Bridget Jones’un günlüğü için Renee Zellweger kilo almıştı, Nathalie Portman’ın kafasını kazıtması gibi;)

Hııımmm, yoksa Avon’un yeni yüzü Özge Özpirinçci mi;) Yüz hatları her türlü makyajı kaldıran Özge, günlük hayatnda doğal olmayı seviyor. Çekimler için de genelllikle abartılı makyajdan kaçınıyor. Yalnız bir gerçek var ki, kırmızı ruj Özge Özpirinçci’ye çok yakışıyor.

Bu arada sol profilini daha çok seven Özge özpirinçci, çekimlerde yanında biri olacaksa ona profil takıntısı olup olmadığını sorar, yoksa hemen yer değiştirmeyi teklif edermiş -ki objektife sol profilinden bakabilsin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here