Kokoş kızlar

0
1520

Bu kızlar hem kokoş denecek kadar çok süslü, hem de olabildiğince doğal. Modayı yakından takip ediyorlar, makyaj trendlerini kaçırmıyorlar, ama yine de doğallıkta sınır tanımıyorlar. Bunu nasıl başarıyorlar bilinmez, ama her zaman hoş görüntülerinin altında yatan nedenler konusunda bize ipuçları vermeyi de ihmal etmiyorlar.

İşte kokoş kızlar ve her daim güzel kalmadaki başarılarının sırları.

BURCU ESMERSOY
Sarışın ve renkli gözlü oluşu, zaten dikkat çekmesi için yeterli bir neden. Ama Burcu Esmersoy’un güzelliğinin asıl sırrı, yoğun programına rağmen bakımını asla ihmal etmemesi.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ
Her zaman doğal haliyle karşımıza çıkan Aşk Yeniden adlı dizisinin güzel oyuncusu Özge Özpirinçci, doğal güzelliğini EFT, yani Duygusal Özgürleşme Tekniği’ne borçlu olsa gerek. Pozitif enerjisinin nereden geldiği belli oldu Özge Özpirinçci’nin.

#Repost @helintozman with @repostapp.
・・・
EFT vuruş noktaları, 11 meridyen noktasindan 7 tanesi

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

SERENAY SARIKAYA
Mavi Jeans’in yüzü olan Serenay Sarıkaya, bu yüzden sık sık jean pantolon ve gömleklerle çıkıyor karşımıza. Ama bu beyaz otriş elbise de en az jean kadar yakışmış kokoş Serenay’a;)

ÖZGE GÜREL
Makyaj konusunda sınırları belirli olsa da Özge Gürel de hepimiz gibi güzel giyinmeyi seviyor. Ünlü modacı Tanju Babacan imzalı bu etek ve bluz bizce de Özge Gürel’e çok yakışmış;)

Dünya tatlısı @tanjubabacan a teşekkürler bu şahane etek ve bluz için, çok severek giydim

Özge Gürel Official (@ozgecangurelofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here