Facebook On This Day – Geçmişte Bugün ile nostalji

0
190

Facebook, On This Day adını verdiği yeni bir uygulama başlattı. Geçmişte Bugün diyebileceğimiz bu uygulama ile, nostalji yapabiliriz Hep17 Kızı. Amaç, geçmişte bugün yaşadıklarımıza bir tuş ile ulaşabilmek!

Biliyorsun, Facebook üzerinden her gün yüzlerce post görüyor, post yayınlıyoruz. Bazen etiketlendiğimiz onlarca gönderi oluyor. Ve tabii çoğu zaman kontrolümüzden çıkan binlerce fotoğraf:) İşte Facebook On This Day ile, geçmişte bugün yaptıklarımıza, beğendiklerimize, etiketlendiğimiz gönderilere bakıp dilediğimizi silip, dilediğimizi saklayabileceğiz. Böylece hem geçmişi hatırlayıp hem de ciddi bir temizlik yapacağız.

facebook-on-this-day-1
Örneğin bugün 25 Mart 2015. Sen, geçen yıl 25 Mart’ta neler yaşamışsın acaba diye merak edip Facebook On This Day uygulamasına hemen bakabilirsin. Kim bilir, belki artık görmek istemediğin bir arkadaşınla ya da eski sevgilinle karşılaşacak, onları hemen silip atacaksın;)

HEP17’Yİ FACEBOOK İLE TAKİP ET, HER ŞEYDEN HABERDAR OL!

Bir yıldır On This Day – Geçmişte Bugün için çalışan Facebook’un bu yeni uygulamasına cep telefonu ve bilgisayarından facebook.com/onthisday linkini tıklayarak ulaşabilirsin. Tabii bu uygulamanın henüz Amerika’da başladığını, yakın bir zamanda Türkiye’de olacağını da hatırlatalım;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here