Katy Perry sarışın oldu

0
660

Saç rengiyle oynamasını çok seven, sadece rengi değil modelini de sık sık değiştiren, rengarenk peruklara sahip olduğunu düşündüğümüz Katy Perry sarışın oldu.

Wonderland adlı derginin yeni sayısı için saçlarını kısacık kestirip platin sarısına boyatan Katy Perry, hayranlarını şaşırttı. Üstelik Katy Perry sadece saçlarını değil, kaşlarını da sarıya boyattı. Bu haliyle ona Katy Perry demek neredeyse imkansız. Fotoğrafı kendi instagram hesabından da paylaşan Katy Perry, tabii şu sıralar Tokyo’da ve yine esmer. Bunu da belirtmekte yarar var;)

Katy Perry’nin yaptığı çılgınlıklar bu kadarla da sınırlı değil. Geçtiğimiz günlerde Tayvan’da konser veren ve bu konserde ayçiçekleriyle süslü sarı bir elbise giyen Katy Perry, politik duruşuyla olay yarattı. Bu elbiseyle Çin’e karşı olan öğrencilere destek olduğu söylenen Katy Perry konserine boynuna astığı Tayvan bayrağı ile çıktı.

BEST OUTFIT (R.O.C) #KatyPerry#theprismaticworldtour#PrismaticTaipei

@jeremy_yang_ tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Katy Perry’nin bu kıyafeti geçtiğimiz yıl hükümetinin Tayvan’la olan ticaret ilişkilerini proteste eden  Sunflower Student Movement – Ayçiçeği Öğrenci Hareketi) propagandasına destek verdiği yönünde yorumlandı. Bu konserden hemen sonra Tokyo’ya geçen Katy Perry, bakalım burada ne çılgınlıklarla karşımıza çıkacak, Çinli hayranlarının gönlünü nasıl kazanacak;)

ONLY IN TOKYO

KATY PERRY (@katyperry) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

KATY PERRY (@katyperry) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here