Zac Efron Dirty Grandpa için yine üstsüz

0
622

Zac Efron, yine bir komedi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik ikinc kez kamera karşısına geçtiği Robert De Niro ile birlikte. Daha önce 2011 yılında New Year’s Eve adlı komedi filminde usta oyuncuyla rol alma şansını yakalayan Zac Efron, şimdi de 12 Ağusros 2016’da gösterime girmesi planlanan Dirty Grandpa ile aynı şansı yakaladı.

Evlenmek üzere olan Jason Kelly karakterini canlandıran Zac Efron Dirty Grandpa için şekilden şekile, kılıktan kılığa giriyor:) Bir bakıyorsun crop tops tişört giymiş, bir bakıyorsun önünde kukla olan bir iç çamaşırı;)

Are you talkin’ to me?

Zac Efron (@zacefron) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Hayli eğlenceli görüntülerin yer aldığı filmden hemen hemen her gün farklı farklı fotoğraflar geliyor elimize. Tabii çoğunda üstsüz görülen Zac Efron, adeta MTV Film Ödülleri’nde Neighbors adlı filmiyle aldığı En İyi Üstsüz Performans ödülünün hakkını veriyor gibi. Tabii aynı ödülü Dirty Grandpa’daki performansı ile gelecek yıl da kaçırmayacak gibi görünüyor yakışıklı oyuncu:)

İşte Zac Efron’un seksi, filmde büyükbabasını canlandrıan Robert De Niro’nun eğlenceli diyebileceğimiz Dirty Grandpa kareleri…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here