Austin Mahone aşka da, işe de hazır

0
371

Austin Mahone, önümüzdeki hafta yayınlayacağı ilk single’ı Dirty Work ile ilk albümüne start veriyor. Üstelik Dirty Work adlı şarkısının klibi bile hazır ve Austin bu klipte, sana geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz yeni sevgilisi Becky G ile kamera karşısına geçti.

austin-mahone-becky-gAUSTIN MAHONE SIRILSIKLAM AŞIK!

Cody Simpson’ın Sevgililer Günü’nde yayınladığı Flower adlı klibinde Gigi Hadid ile bir araya gelmesinden esinlendi mi bilinmez, ama Austin kariyerinin en heyecanlı bölümünü yeni sevgilisi Becky G ile paylaşmayı isteyecek kadar çok aşık!

cody-simpson-gigi-hadid-flowerCODY SIMPSON’IN GIGI HADID’LE ÇEKTİĞİ FLOWER KLİBİNİ İZLEDİN Mİ?

Üstelik bu aşkı artık gizlemeyen ve açıkça Becky G ile birlikte olduklarını itiraf eden Austin Mahone, çifte mutluluğu ile yaza sıkı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. “Bu gerçek bir ilişki ve ben daha önce hiç yaşamadığım bir aşk yaşıyorum.” diyen Austin Mahone Becky G ile bu aralar bol bol Los Angeles’ta gezip plaja gidiyormuş;)

Austin-Mahone-dirt-work-yeni
Uzun süredir doğru şarkı için beklemede olan Austin Mahone yeni sevgilisinin uğurundan mıdır bilinmez, sonunda içine çok sinen bir şarkıyı bulur bulmaz hayranlarının karşısına geçmek için kolları sıvadı;) Drity Work’ün klibi için de çok samimi ve gerçek bir klip oldu diyor Austin. Açıkçası Dirty Work’ü ve bu yeni şarkının klibini çok merak ettik Hep17 Kızı. Neyse ki çok beklemeyeceğiz, klip önümüzdeki hafta yayına giriyor; bizi okumaya devam et, klibi kaçırma;)

Glam with my baby love @etienneortega

Becky Gomez (@iambeckyg) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Acaba Becky G, instagram’da paylaştığı bu fotoğtafta Austin Mahone’nin Dirty Work klibine mi hazırlanıyor, ne dersin;)

Bizce bu kesinlikle Dirty Work adlı şarkının klibinden bir görüntü! Ama ne yazık ki Austin instagram’da paylaştığı bu fotoğrafına hiçbir yorumda bulunmamış;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here