Spice Girls yine bir arada!

0
237

Bir zamanların sevilen kız grubu Spice Girls elemanları yine bir araya geldi Hep17 Kızı! Ama bu kez ve şimdilik şarkı söylemek için değil, grubun en havalı kızlarından Victoria Beckham’ın yakışıklı ve seksi kocası David Beckham’ın doğum gününü kutlamak için!

spice-girls-daviv-beckhamDavid Beckham’ın 40. doğum günü partisi için Morocco’da bir araya gelen Spice Girls elemanları Geri Halliwell (Zencefil), Emma Bunton (Bebek) ve Victoria Beckham, gecede bol bol fotoğraf çektirdiler, özlem giderdiler.

dagilan-gruplar-spice-girlsSPICE GIRLS VE DAĞILIP YOK OLAN DİĞER İNGİLİZ GRUPLARI

Aralarına Eva Longoria’yı da alan baharat kızlar, Melani Brown’un boşluğunu bir anlamda doldurmuş oldular. 20 yıl aradan sonra ilk kez birlikte görüntülenen Spice Girls, ilk kurulduğu yıllarda büyük olay olmuş, şarklıları müzik listelerinde fırtınalar gibi esmişti. Tabii yazının başında da dediğimiz gibi, kızlar “şimdilik” şarkı söylemiyorlar. Ancak 2016 yılında kuruluşlarının 20. yılı olması adına tekrar bir araya gelebileceklerini ima eden açıklamalar yaparak hayranlarını mutlu ettiler. Emma Bunton’ın, “Biz birbirimizi ve birlikte şarkı söylemeyi seviyoruz. 2016 bizim 20. yılımız olduğu için, tekrar bir araya gelmemiz kaçınılmaz gibi görünüyor” diye açıklama yapması, bir umut ışığı yaktı.

Üstelik bu tatlı kızların David Beckham’ın doğum günü partisinde bir araya gelmesi de, sanki 2016’da bu büyük buluşmanın gerçeğe dönüşeceğinin ilk işareti gibi, ne dersin Hep17 Kızı;)

İşte Spice Girls buluşmasından özel fotoğraflar…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here