Ne mavi, ne mor, şimdi moda gri ton

0
1118

Bu trendsetter’ların yapmayacağı şey yok Hep17 Kızı. Şimdi de gri saç modası başladı! Sokaklarda 17 yaşında olup da 60 yaşında görünen kızlar görürsen sakın şaşırma, zira onlar da gri saç modasına uymuşlar demektir.

kelly-osbourne-gri-sacBir zamanlar Lady Gaga, Rihanna, Nicole Richie, Kelly Osbourne gibi ünlülerin saçını boyattığı gir ton, artık sokaklara da sıçradı. Annelerimiz, anneannelerimiz beyazlamış, grileşmiş saçlarını beyazları kapansın diye kumrala, kızıla, siyaha boyatırken, kızlar da saçlarını gri renge boyatır oldular.

İnstagram’da #GrannyHair hashtag’i ile arama yaparsan ne demek istediğimizi rahatça anlarsın! Saçlarını gri renge boyatan kızlar, sosyal medyada paylaşmaya, #GrannyHair hashtag’inde fotoğraflar hızla çoğalmaya devam ediyor. Hatta bizde de #GriSaç hashtag’i ile fotoğraflar gelmeye başladı bile. Ne de olsa gri saç modası tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dalga dalga yayılıyor;)

Bakalım sen gri saç modası konusunda ne düşüneceksin;) Örneklere bak, gri saç trendini takip edip etmeyeceğine karar ver!

gri oje modasıTABİİ BİR DE GRİ OJE TRENDİNİ VAR!

jamie dornanGRİNİN ELLİ TONU FİLMİNİN YAKIŞIKLISI JAMIE DORNAN’A ZOOM

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here