American Ultra başlıyor!

0
267

Kristen Stewart’ın Jesse Eisenberg ile The Adventurland’dan sonra ikinci filmi olan American Ultra 21 Ağustos’ta gösterime girecek. Filmin başrol oyuncularıyla çalışılan iki ayrı afişi de yayınlandı Hep17 Kızı. Komedi türündeki film ile Kristen Stewart, ilk kez bambaşka bir tarzla karşımıza çıkıyor. Aksiyon, macera, romantik komedi diyebileceğimiz American Ultra’nın film afişi hayli ilginç! İlk göze çarpan, haliyle sigara dumanı.

Yönetmenliğini Nima Nourizadeh’ın üstlendiği filmde Eisenber, Mike adında sevgilisi Phoebe ile birlikte -ki o da Kristen Stewart’tan başkası değil, küçük bir kasabada yaşayan genci canlandırıyor. Ancak bu sakin hayat, Mike’ın bir sırrının ortaya çıkması ve hükümetten kaçmak zorunda kalması ile sona eriyor.

Day 1 of 40 done. Wicked start with a wicked cast #KristenStewart #JesseEisenberg @JohnLeguizamo #AmericanUltra #FromTheSet #day1

Nima Nourizadeh (@nimanourizadeh) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Çekimlerine bir yıl önce başlanan American Ultra için yönetmen Nima Nourizadeh, kendi sosyal medya hesaplarından bu fotoğrafı paylaşmış, film için start verildiğini duyurmuştu.

Yine yönetmenin paylaşımında kızıl saçlarıyla görünen Kristen Stewart, doğrusu hem filmin türü hem de bu yeni saç stiliyle bizi hayli meraklandırdı.

American Ultra’nın en büyük özelliği ise, izleyicisine bol kahkaha ve eğlence sunması. Bu kadar iddialı bir komedide, bakalım Kristen Stewart bizi güldürmeyi başarabilecek mi;)

american-ultra-jesse-1kristen-stewart-american-ultra-poster

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here