Erkeklerin seksi bulduğu 5 kıyafet

0
3387

Elbette en güzel, en seksi kıyafet, kendimizi içinde rahat ettiğimiz kıyafettir. Ama bir gerçek de var ki, biz kızların giydiği bazı kıyafetleri erkekler tek geçiyor, onlara bayılıyorlar. Kendine yakıştırıyorsan, sen de bu 5 kıyafeti giy, ilk buluşmaya git, seksi görün, yakışıklıyı etkile;)

erkeklerin-seksi-buldugu-kiyafetler-mini-etek
Mini
etek
Boyun ister uzun olsun, ister kısa… Mini etek her durumda erkeklerin en beğendiği kıyafetlerin başında geliyor. Üstelik etek boyu ve rengini doğru seçtiysen, sana yakışmaması gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Hele hele spor salonunda zaman harcayan, vücut bakımına en az cilt bakımın kadar dikkat eden bir kızsan, mini eteğinin içinde bu yakışıklının sana aşık olmaması mümkün değil.

serenay-sarikaya-mavi-4
Skinny jean pantolon

Evet, skinny jean uzun bacaklı kızlara daha çok yakışıyor, bu gerçek. Ama boyun kısaysa da üzülme, şık bir stiletto ile sen de erkeklerin son derece seksi bulduğu bir skinny jean giyebilirsin. Üstelik bacaklarındaki kusurları örteceği, bacaklarını sımsıkı saracağı için seksi durmaması gibi bir ihtimal de çok az.

skinnymansetSKİNNY GİYME HALLERİ

erkeklerin-seksi-buldugu-kiyafetler-topuklu-ayakkabi
Yüksek topuklu ayakkabı

Boyun kısa da olsa, uzun da olsa, yüksek topuklu ayakkabı, bir erkeğin en seksi bulduğu detaylardan. Üstelik makyajından ve saç modelinden memnun değilsen tüm ilgiyi ayaklarına çekeceği için iyi bir de kurtarıcı. Günümüzde o kadar çok topuklu ayakkabı tasarımı var ki, bu etkiyi kolayca yaratabilmen mümkün Hep17 Kızı. Her zaman olmasa bile en azından erkek arkadaşınla buluşmaya giderken ya da mezuniyet partisi gibi özel bir gecede sen sen ol topuklu ayakkabıdan asla vazgeçme.

stiletto-giyme-14STİLETTO İLE YÜRÜME TAKTİKLERİ

erkeklerin-seksi-buldugu-kiyafetler-spor
Spor kıyafetleri

Bir yoga eşofmanı sadece dar olduğu için değil, yoga ile beynin kadar bedenin de fit bir görünüme kavuştuğu için seni seksi gösteriyor. Yani en azından erkekler böyle düşünüyor. Terli vücudun, spor kıyafetlerin içinde bir erkek için çok seksi görünüyormuş Hep17 Kızı. Bizden söylemesi.

spor-kiyafetleri4SPOR KIYAFETLERİNİN UZUN ÖMRÜLÜ OLMASI İÇİN BUNLARI UYGULA!

erkeklerin-seksi-buldugu-kıyafetler-dar-elbise
Dar elbise

Her ne kadar her kız için önermesek de, kendisiyle barışık, eğlenceyi ve pozitif düşünceyi seven kızlarda da dar elbiselerin harika durduğunu söyleyebiliriz. Dar elbiseler, eğer dikişi doğru, kumaş seçimi bedenine uygunsa, senin yakışıklıya çok seksi görünecek, ona göre;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here