Demi Lovato Sam Smith’e iş teklif etti!

0
256

Artık sosyal medyanın gücü tartışılmaz Hep17 Kızı! Tüm dünyanın tanıyıp sevdiği ünlü yıldızlar, sosyal medya üzerinden birbirlerine iş teklifinde bile bulunmaya başladılar. Buna en çarpıcı örnek Demi Lovato ve Sam Smith arasında geçti. Demi, Twitter üzerinden Sam’e Fix a Heart adlı eski şarkısı için iş teklifinde bulundu.

Sam Smith, doğum gününü kutladıktan sonra bugün Twitter’da “Asla bir kalbi tam anlamıyla tekrar tamir edemezsin” diye bir tweet attı. İşte, her şey bu tweet’le başladı, çünkü cümle içinde geçen “fix a heart” aslında Demi Lovato’nun dört yıl önce yaptığı ve söylediği bir şarkıydı. İşte bu tweet’i görür görmez, Demi Lovato Sam Smith’e hemen yanıt verdi: “Haydi, bu şarkıyı tekrar yapalım” diye yazan Demi Lovato, Sam Smith’ten bir anlamda şarkıyı tekrar elden geçirmesini ve hatta belki de birlikte seslendrimelerini istemiş oldu!

sam-smith-dogumgunuSAM SMITH DOĞUM GÜNÜNDE HARRY POTTER OLDU
Bu yazışmadan sonra Twitter’da Demi Lovato ve Sam Smith #DemiLovatoFeatSamSmith tag’i ile TT oldu.

Bir şarkıcının kendi eski şarkısını tekrar yorumlaması çok da görülen bir durum değil. Ama, konu başarılı isim Sam Smith olunca işler değişiyor Hep17 Kızı. Biz de şimdiden merakla beklemeye başladık. Bakalım Sam Smith’in bu teklife yanıtı ne olacak;)

Bize kalırsa bu ikili yakında çooook konuşulacak!

İşte Demi Lovato’nın daha önce gün yüzüne çıkmamış Fix a Heart adlı şarkısı!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here