Sam Smith doğum gününde Harry Potter oldu

0
424

22 yaşını bitirip 23 yaşına giren, 19 Mayıs’ta doğum gününü ailesiyle birlikte kutlayan Sam Smith, kız kardeşi Mabel’in doğum günü hediyesi sihirbaz değneği ile Harry Potter oldu, instagram’da fotoğrafını paylaştı.

Aslında Sam Smith, daha bir gün öncesinden doğum gününü kutlamaya başladı. Anbean fotoğraflarını instagram’da paylaşan, duygularını hayranları için yazan Sam Smith’in hayli eğlenceli bir gün geçirdiği söylenebilir. Tabii günün bitmesine yakın yazdığı duygusal yazıyı saymazsak;)

İşte sırasıyla Sam Smith doğum günü kutlamaları…

23 tomorrow!!!!!!! Feels like yesterday I was an obese 10 year old

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İlk paylaşımını 18 Mayıs akşamı yapan Sam Smith, önce çocukluk fotoğrafını yayınladı! Yarın 23 olacağını yazan ünlü sanatçı, 10 yaşında çekilen bu fotoğrafın kendisine dün gibi geldiğine ve nasıl da obez göründüğüne vurgu yaptı:) Eh, kısa sürede verdiği kilolardan sonra Sam Smith’e çocukluğunun obez gelmesi çok doğal öyle değil mi Hep17 Kızı;)

Sun is OUT for the big day!! (Even if it is for just this morning) Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ve büyük gün başlıyor! “Güneş bu büyük günde yok! Sabah olsa bile” diyen Sam Smith, gün içinde yaşadıklarına bakılırsa bu durumu çok da kafasına takmamış gibi görünüyor;)

Sam Smith, günün anlam ve önemine uygun eğlenceli bir kıyafet seçmeye çalışıyor anladığımız kadarıyla.

My sisters are actually the fucking BEST. They got me authentic Harry Potter wands!!!!!!!!!! Best present EVERRRRRRR Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ve kız kardeşinin süper hediyesi ile Sam Smith de artık bir büyücü! Doğum günü hediyesi ile hemen Harry Potter pozu veren ünlü sanatçı, zaten şarkılarıyla bizi büyülemiyor mu;)

@mabelsmith_

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kız kardeşi Mabel ile olan fotoğraflarından özel bir kolaj hazırlayan Sam Smith, Harry Potter’ın sihirli değneğini andıran hediyesi için bir anlamda kardeşine teşekkür etmiş oluyor;)

‘s of my life

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İşte babası ve kız kardeşiyle Sam Smith;) “İkisi için de onlar benim hayatım” diyor ünlü şarkıcı.

23 years and 9 months ago this handsome fellow made love to my mama. Thanks for that

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

“23 yıl 9 ay önce bu yakışıklı adam annemle aşk yaşadı. Onlara teşekkürler” diyen Sam Smith, ailesine çok bağlı bir müzisyen olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

 

Keeping it classy on the birthday

 

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Doğum günü için “klas” bir kutlama! Sam Smith öyle diyor;)

Sam Smith, doğum gününe özel anlamlı bir mesaj da yayınladı. İşte hayranlarıyla paylaştığı doğum günü mesajı… “Kendinizi dramatik bir konuşmaya hazırlayın:) Bu dünyada yalnızca 23 yıldır yaşıyorum. Çok fazla şey öğrendim ve çok fazla hata yaptım. Ama öğrendiğim bir şey var ki, o da hayatta en önemli şeyin aşk olduğu! Etrafınızı aileniz, arkadaşlarınız ve sizi gerçekten seven insanlarla sarın. Ben çok şanslıyım, geçirdiğim son birkaç yıl muhteşemdi. Ama ayrıca çok da zorluydu. Bu fotoğraftaki ailem, arkadaşlarım ve bugün yanımda olamayanlar olmasaydı, şu anda hayatım sıkıntılarla dolu olurdu. Çok dramatik biliyorum ama duygularımı paylaşmak istedim. Bilge sözler sizinle olsun.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here