Erkek arkadaşını özel hissettirmenin 4 yolu

0
2051

Erkek arkadaşını özel hissettirmek için neler yapıyorsun Hep17 kızı? Şımartmak demiyorum ama yanlış anlama. İster uzun süreli bir ilişkin, ister taze mi taze bir ilişkin olsun. Erkek arkadaşını iyi hissettirecek, onu özel olduğunu gösterecek birtakım güzellikler yapsan hoş olmaz mı? Bunun için erkekler hakkında bazı şeyleri bilmekte yarar var!

Biz kızlar her şeyi devletten beklemeyi biraz olsun kenara bırakıp, canımız sevgililerimiz için ufak şıklıklar yapsak hiç fena olmaz:)

İşte erkekler hakkında hem özel tüyolar içeren hem de erkek arkadaşını özel hissetirecek notlarımız…

erkekler-sevgili-3
Hep destek tam destek

Söz konusu ne olursa olsun, erkek arkadaşını özel hissettirmenin en iyi olu onu yetenekleri, becerileri konusunda desteklemek. Her zaman onun yanında olduğunu bilmesi, senin desteğini görmesi ona her zaman müthiş bir güven duygusu kazandıracak. Eleştirmek yerine pozitif olur, ona güç verirsen her zaman kalbinin baş köşesinde olacaksın.

erkekler-sevgili-2
Ne kadar iltifat o kadar aşk

Kim demiş iltifatlar sadece kızlar içindir diye? Bazen erkeklerin de iltifat almaya ihtiyacı oluyor. Ve eğer bunu sevdiği kızdan duyarsa işte dünyalar tam olarak onun oluyor. Unutma ki bir erkek için ne kadar yakışıklı, başarılı ya da yetenekli olduğunu duymak oldukça önemli. Erkek arkadaşına ne kadar iltifat edersen, o kadar sana bağlanacak. Elbette onaylamadığın şeyleri kibar bir dille uyarman şartıyla.

erkekler-sevgili-1
Sarıl, sarıl, çok sarıl

Eğer erkek arkadaşını gerçekten iyi ve özel hissetirmek istiyorsan bunun en garanti yollarından birisi şüphesiz samimiyet. Samimi olmanın en keyifli adımı ise sarılmak. Samimiyetten oldukça hoşlanan erkek arkadaşın için sen de sarılmayı sakın ama ihmal edeyim deme.

Sihirli kelimeler aşkına
Erkek arkadaşını özel hissettirmek için biraz da sözlere ihtiyacın var Hep17 kızı. Onu gerçekten özel hissetirmek ve mutlu etmek istiyorsan her fırsatta ne kadar çok sevdiğini söylemeyi ihmal etme.  Yani anlayacağın ona seni seviyorum demekten çekinme ya da ilk onun söylemesini bekleme. Zaten bu naz niye? Bir daha kaçe kere 17 olacağız ki? 😉

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here