Seksi hissetmenin 5 püf noktası

0
3903

Seksi olmak için ille de marka elbiselere, dekoltelere, minilere, pahalı mücevherlere ihtiyacın yok Hep17 Kızı! Hatta bir Serenay Sarıkaya ya da Burcu Esmersoy olmana da gerek yok! Sen de kendi grubunun en seksi kızı olabilir, yakışıklıları bir bir peşine dizebilirsin;) Muhteşem bir görüntü ve basit birkaç hile ile her gün iyi olağanüstü hissederek ortamının en seksi kızı olmaya hazır ol!

Topuklu ayakkabıya yatırım yap
Belki babet ve Converse’lerin vazgeçilmezlerin! Ama zaman zaman onlara veda edip, öldürücü bir cazibe için topuklu ayakkabıların gücünden yararlanman gerekebilir. Çünkü hiç kimse şık bir stilettonun seksi durmadığını söyleyemez. Elbette yürümesi biraz zor ve antreman gerektirir. O zaman sen de evde sık sık stiletto ile yürüyüş provaları yaparak zamanı geldiğinde silahlarını kuşanabilirsin;) Şık bir kıyafeti, onun renk ve boyu ile iyi kombinlenmiş bir stiletto’dan başka hiçbir ayakkabı tamamlayamaz Hep17 Kızı;) Topuklu ayakkabı, seni seksi olduğu kadar zarif de gösterir. Zaten yürümek için attığın adımlar, basenlerini toplayacak ve hatta onlara şekil bile verecek. Ayrıca bacaklarını uzun ve olduğundan daha ince göstermesi de diğer artısı. Seksi olmak için denemeye değer;)

stilettoSTİLETTO İLE MÜKEMMEL YÜRÜME TAKTİKLERİ

seksi-hissetmenin-yolllari-2
Gülümse!

Gülümsemek, seni sadece şirin ve tatlı kız yapmaz. Aynı zamanda seksi görünmene ve öyle hissetmene de yardımcı olur;) Tabii bakımlı bir diş ve ağız sağlığı bu konuda çok öneml. Evet, gülümseyerek vücudunun bol bol endorfin salgılayarak sana neşe ve mutluluk verdiği doğru! Ama ağız ve diş sağlığına dikkat etmiyorsan bu gülüş seni seksi göstermeye yetmez ne yazık ki! İnci beyazı bir gülümsemeyle özgüvenin artar, en yüksek seviyeye çıkar. Bu yüzden sen sen ol dişlerinin doğal beyazlığını artırmak için bol bol elma ye! Elma, en doğal diş fırçasıdır. Ayrıca çiğ havuç, kereviz ve patlamış mısır da aynı görevi görür. Uzmanların bu gıdalara deterjan dediklerini biliyor muydun:)

erkeklerin-seksi-buldugu-kiyafetler-mansetERKEKLERİN SEKSİ BULDUĞU 5 KIYAFET

seksi-hissetmenin-yolllari-1
Meyve ve çiçek kokusuyla şımar

Kendine olan güvenini artırmanın ve seksi hissetmenin en doğal yollarından biri de, çiçek ve meyve kokulu parfümler. Çiçek ve meyve kokularının, mutluluğu artırdığı ve sosyal etkileşime teşvik ettiği artık kanıtlanmış;) Bu yüzden özellikle yaz aylarında, en sevdiğin parfümü giyerek dışarı çıkman, kendini seksi hissetmene yüzde yüz yardımcı olacak bizden söylemesi;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here