Johnny Depp Dior parfüme el attı!

0
763

Dior, yılın olayını patlattı ve ünlü bir oyuncuyu ilk kez reklam filminde oynatmayı başardı! Bu sanatçı Johnny Depp’ten başkası değil Hep17 Kızı;) Johnyn Depp Dior reklam yüzü oldu!

johnny-depp-dior-1Bu aralar Karayip Korsanları 5’in çekimlerinde olan Johnny Depp, Jack Sparrow’un gümüş küpelerini, örgülerini, bandanalarını bir süreliğine takas edip Dior parfümün yeni yüzü olarak kameralara baktı.

Bugüne kadar Robert Pattinson – Dior Homme, Natalie Portman – Miss Dior ve Charlize Theron – J’adore Dior için poz vermişti. Şimdi sahne Johnny Depp’in;)

Hollywood’un en çok kazanan aktörlerinden biri olan Johnny Depp, kuşkusuz bir yandan Karayip Korsanları 5’te rol alırken diğer yandan Dior reklam yüzü olarak multi mliyon dolarlık servetine servet katmış oldu;) Tabii bizim parasında gözümüz yok Johnny’mizin; o bize böyle tatlı tatlı baksın yeter, değil mi Hep17 Kızı:)

Bakalım Johnny Depp, nasıl fotoğraflarla ve reklam filmiyle Dior parfüm reklamında boy gösterecek. Merak ve heyecanla bekliyoruz;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here