Konuşma yasağı sona erdi:)

0
230

Sam Smith üç haftadır ses tellerindeki kanama yüzünden bırak şarkı söylemeyi konuşamıyordu bile. Ama artık Sam Smith’in konuşma yasağı sona erdi! Bu müjdeyi instagram’dan bir Arial fotoğrafı ile duyuran ve adeta “Tekrar konuşabiliyorum” diye haykıran Sam Smith, işine de kaldığı yerden devam edecek.

Ses tellerindeki bu ciddi rahatsızlık yüzünden Avustralya turnesini yarıda kesmek zorunda kalan Sam Smith ertelenen konserlerine kaldığı başlayacağını söyledi.

Kendisinin tedavisini yürüten doktorunun fotoğrafını da paylaşan Sam Smith, doktoru Steven Zeitels’e minnettarlığını dile getirdi. “Doktor Zeitels, her şey için çok teşekkür ederim. Beni geçen birkaç ay içinde gerçekten kurtardınız. Ne muhteşem bir adam! Kaybedene kadar gerçekten, gerçekten, gerçekten neye sahip olduğunu asla bilemezsin. Şarkı söyleyebildiğim için kendimi kutsanmış hissediyorum. Ve her gün aşık olduğum şeyi yapıyorum.” diye yazan Sam Smith’in zor günler geçirdiğini, sesini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını bu mutluluğundan anlamak mümkün. Aman tahtaya vuralım kızlar! Sam Smith’in konuşma yasağı ile birlikte tekrar şarkı söyleyebiliyor olmasına gerçekten çok sevindik. Çünkü bu kibar çocuğu ve onun şarkılarını çok seviyoruz.

Vocal therapy.

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Sam Smith’in konuşma yasağı bitti, ama ses terapileri hala devam ediyor.

I CAN SPEAK AGAIN!!!!!!!!

Sam Smith (@samsmithworld) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İşte, Sam Smith’in konuşma yasağının artık sona erdiğini haykırdığı paylaşımı:)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here