Bobbi Kristina Brown’un kısacık ve karmaşık hayatı

0
641

2015’in Ocak ayında evinin banyosunda baygın halde bulunan ve o günden bu yana komada yatan Bobbi Kristina Brown, bir anlamda tıpkı annesi Whitney Houston’ın kaderini yaşadı Hep17 Kızı. Bildiğin gibi ünlü şarkıcı Whitney Houston da banyoda ölü olarak bulunmuştu.

bobbi-kristina-brown-foto-manset
Bobbi Kristina Brown, o günden bu güne sağlığı ile ilgili hiçbir olumlu gelişme olmadan hastane yatıyordu. En son 24 Haziran’da hastaneden çıkartılarak bir bakımevine kaldırılan Bobbi Kristina, beyin ölümü gerçekleştiği için hayat destek ünitesinden çıkartıldı. Geri dönüşü olmayan beyin hasarı yüzünden artık ne yazık ki ölümü bekleniyor.

bobbi-kristina-brown-foto-44 Mart 1993 doğumlu olan Bobbi Kristina Brown, Şarkıcı Bobby Brown ile Whitney Houston’ın kızıydı. 11 Şubat 2012’de annesini kaybettiğinde, onun tek mirasçısı olarak yaşamını sürdürüyordu.

BOBBI KRISTINA’NIN EVDE BULUNUŞU

Anne ve babasının uyuşturucu sorunları yüzünden zor bir çocukluk geçiren Bobbi Kristina, hep medya önündeydi. Kameralarla ilk kez, henüz 2 yaşındayken annesinin Billboard Müzik Ödülleri’nde onunla birlikte sahneye ödül almaya çıkınca tanıştı. Whitney Houston ve Bobby Brown boşanınca velayeti annesine verilmesi üzerine, hep onunla birlikte yaşadı.

Kalp hastalığı ve aşırı kokain kullanımı sonucunda 2012’de annesinin bir otel odasında ölü bulunması ile tam 115.000.000 dolarlık bir servetin tek varisi oldu. Bugüne kadar birkaç komedi dizisinde rol alması ve karışık hayatı ile talk showlara katılması dışında onu profesyonel iş hayatında kimseler göremedi.

bobbi-kristina-brown-foto-11
Aynı yılın Ekim ayında, henüz 12 yaşındayken Nick Gordon adında bir çocukla aynı evde yaşamaya başlaması, elbette aile büyüklerinin büyük tepkisine yol açtı. Brown’ın büyükannesi Cissy Houston, ensest bir ilişki olduğu gerekçesiyle bu ilişkiye son derece karşı çıkmasına rağmen 9 Ocak 2012’de çift evlendiğini duyurdu. Bugün ise Nick Gordon’ın avukatı, çiftin hiç evlenmediklerini duyurdu.

bobbi-kristina-brown-foto-7
Bobbi Kristina Brown, Nick Gordon ile olan beraberliği, ailesiyle olan ilişkileri ile magazin basınının spekülasyonlara açık en ünlü isimlerinden biri oldu.

BOBBI KRISTINA BROWN OLAYINA POLİS EL ATTI

Ta ki, 31 Ocak 2015 tarihine kadar… Bobbi Kristina o gün, sevgilisi Nick Gordon’ın Georgia’daki evinde, yiner onun tarafından küvette yüzüstü yatarken bulundu. Hastaneye kaldırılırken hala nefes alan genç kızın, doktorlar tarafından daha o zaman beyin ölümünün tamamen gerçekleştiği duyuruldu. Ama ailesi, o günden bu yana hep bir mucize bekledi.

bobbi-kristina-brown-foto-9
2 Şubat’ta taşındığı başka bir hastanede gözlerini kısacık bir süre de olda açıp kapatmasıyla ümitlenen yakınlarının bu sevinci uzun sürmedi. Çünkü doktorlar, bunun bir iyileşme belirtisi olmadığını söylediler.

24 Haziran 2015’te bir Hristiyan Bakımevi’ne kaldırılan Bobbi Kristina için artık umut ışığı ne yazık ki tamamen söndü.

Şimdi aile yakınları, Bobbi Kristina Brown’un ölümünden, sevgilisi Nick Gordon’ı sorumlu tutuyorlar. Karşılıklı davaların başladığı Bobbi Kristia Brown olayı, henüz bitmiş görünmüyor Hep17 Kızı:(

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here