Stephen Hawking eğri oturdu, doğru konuştu;)

0
128

Şu aralar uzayla ilgili peş peşe bilgi bombardımanına tutulduğumuzun farkında mısın Hep17 Kızı;) Önce kızıl gezegen Mars’ta su olduğu açıklandı. Ve hemen peşi sıra dünyanın en büyük Fizikçi ve Kozmoloğu olan Profesör Stephen Hawking, uzaylıların dünyamıza gelebileceğini duyurdu.

Uzaylı “dostlarımızın” da -ki öyle olmasını umuyoruz, yaşadıkları bölgelerde artık sıkıntı yaşamaya başlamış olabileceklerini tahmin edene Prof. Stephen Hawking, bu yüzden yaşam alanı olarak dünyayı uygun bulurlarsa mavi küreye gelebileceklerini söyledi.

Hatta Stephen Hawking, daha da önemli bir konuya vurgu yaptı. Artık dünyamızın biz insanlar için yetersiz olduğunu, bu yüzden de başka bir yaşam alanı bulmamızın artık şart olduğunu söyleyen ünlü fizikçi, bizi hafiften biraz da korkuttu;)

En son 25 Eylül’de Birleşmiş Milletler’in başlattığı The Global Goals (Küresel Hedefler) projesinde kendi dalının en iyi isimleriyle kamera karşısına geçen ve 17 önemli küresel sorunun acil çözümü için çağrıda bulunan Stephen Hawking, uzaylı dostlarımız konusunda haklı olabilir mi, ne dersin? Açıkçası dünyanın gitmeye çalıştığı noktayı düşünecek olursak, bize pek de haksızmış gibi gelmedi;)

global-goals-17-hedef
The Global Goals hakkında detaylar ve aralarında Stephen Hawking ile birlikte One Direction, Jennifer Lawrence, Robert Pattinson, Zayn Malik gibi ünlü isimlerin de yer aldığı video burada! Tıkla, oku, izle;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here