En karizmatik uzun saçlı erkekler

0
2487

“Yakışıklı erkekler” başlığına giren ünlü karizmatik kıtırları düşündüğümüzde, çoğunun saçlarının omuzlarına döküldüğünü sen de fark etmiş olmalısın Hep17 Kızı. Onlara adeta tapıyoruz;) Harry Styles’dan Chris Hemsworh’e, Jared Leto’dan Matthew Gray Gubler’a ve en son Fear The Walking Dead’de Nick rolüyle izlediğimiz genç oyuncu Frank Dillane gibi pek çok isim var aralarında. Brad Pitt, Orlando Bloom ve Johnny Depp gibi yakışıklılığa damgasını vurmuş isimleri ise zaten söylemeye gerek bile yok artık;)

karizmatik-erkek-saclari-chris-hemsworh
Uzun saçlı karizmatik yakışıklıların saçlarını arkada toplaması ise, erkek saç modelleri arasında en öne çıkan trendlerden. Game Of Thrones’ın Kit Harington’ı, Jared Leto, Chris Hemsworh’un sıkça yaptığı minik topuzların onlara çok yakıştığı tartışılmaz. Özellikle bu modele ekledikleri temiz görünümlü sakalları, onları daha da seksi gösterdiği bir gerçek;)

Bu erkeklerin kısacık saçla başlayan uzun saç maceraları elbette öyle bir anda olmuyor. Kısa saçların ense boyuna kadar gelmesi, düzenli bir saç uzatma yolu ile 6-8 ayı bulabiliyor. Tabii buna bir de dağınık topuz yapmaları eklenirse, erkeklerin en az 1 yıl sabırla beklemeleri gerekiyor.

Kurutma makinesi ile saçlarını kuruttuklarında onların da saçları kabarıyor; bu yüzden uzun saçlı erkeklerin ıslak saçlarını daha çok havlu ile nemini alıp, doğal kurumaya bıraktıklarını sen de fark etmiş olmalısın.

karizmatik-erkek-saclari-kit-harrington-1
Tabii onları bu denli karizmatik kılan şey sadece saçlarını uzatmaları değil, saç bakımlarını en az biz kızlar kadar özenle yapmaları. Karizmatik erkekler, doğru bir şampuan ve saç kremi ile uzun saçlarını yıkadıklarında, parlak, ışıl ışıl parlayan, etkileyici uzun saçlara sahip olabiliyorlar.

Tabii saçlarını uzatıyorlar diye hiç berbere gitmiyorlar diye sakın düşünme. Özellikle topuz yaptıklarında enselerinin düzgün görünmesi, uzun saçlı bir erkek için çok önemli detay. Yoksa Tarzan’dan bir farkları kalmazdı:) Tabii düzgün görünen favorileri de unutmamak gerek. Biz kızlar için kaş şekli ne kadar önemliyse, erkekler için de favorileri o kadar önemli bir detay.

Ayrıca kızlar gibi, uzun saçlı erkeklerin de saçlarını doğal açıcılarla açmayı çok sevdiklerini, hatta renkli, boyalarla boyamaya bayıldıklarını da sakın unutma;)

İşte, 2015’in en karizmatik uzun saçlı erkekleri…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here