Özge’nin özgür ruh sokak stili

0
693

“Aşk Yeniden” ile yıldızını iyice parlatan Özge Özpirinçci, bugün hem dizilerde hem de medyada en çok aranan isimlerden. Hayranları ise onun en çok doğallığını ve içtenliğini seviyor. Özge Özpirinçci, özel hayatına, giyim stiline de yansıtmasını iyi bilen kızlardan. Sokakta rahat giyinirken stilinden ödün vermeyen Özge Özpirinçci için stil konusunda özgür ruh demek yanlış olmaz.

ozge-ozpirincci-stilKAMERA ÖNÜNDEKİ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’NİN TATLI MI TATLI STİLİNE ZOOM

Bu özgürlüğü seçimlerinden geliyor Özge’nin. Bir bakıyorsun bir jean bir tişörtle gülümsüyor bize, bir bakıyorsun şık bir etekle… Üstelik etek ve elbiseleri, onun vazgeçilmezlerinden.

ozge-ozpirincci-sokak-stili-11
Çocukluğundan beri kendisinin giyindiğini, seçimlerini hep kendisinin yaptığını söyleyen Özge Özpirinçci “erkek Fatma” olarak adlandırabileceğimiz tomboy tarzı olduğunu itiraf ediyor. Ama yine de bu, onun etek ve elbiselerinden vazgeçmesine engel olmuyor.

Bazen çocuksu, bazen de kadınsı giyinmeyi her zaman çok sevdiğini söyleyen genç oyuncu, seçimlerini genellikle ruh haline göre yaptığını belirtiyor. Sokak stilinin anahtarını ise şöyle veriyor: “Evden çıkmadan önce mutlaka aynaya bakar, mutlaka bir şeyi değiştiririm.”

Eğer sen de Aşk Yeniden adlı dizinin Zeynep’ini çok seviyorsan, onun sokak stilinde turlamaya hazır ol;) İşte Özge Özpirinçci’nin sokak stili…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here