Atiye ile tap dance

0
682

Atiye, Penti reklamı ile bu kez tap dance yapıyor ve #içimdengeldi diyor;) Geçtiğimiz yıl Hadise’nin “Star Sensin” reklam kamanyası ile her kızın star gibi hissetmesini sağlayan Penti, bu kez Atiye ile bizi okula giderken de, sokakta da, arkadaş buluşmalarında da dansa davet ediyor;)

penti-atiye-2
Ayakları üzerinde duran, özgüveni tam kadınlara yönelik reklam kampanyaları ile dikkat çeken Penti, Volga Tamöz, Emel Güntaş ve Oğuzhan Akay tarafından hazırlanan #içimdengeldi single’ı ile bu kez dans, müzik ve modayı birleştirmiş. Yani bu kış bütün Penti Kızları, içlerinden geldiği gibi yaşıyor.

penti-atiye-1
Atiye’nin harika tap dance dans şovuna profesyonel dansçıların da eşlik ettiği reklam filminin koreografisini Rus Koreograf Yuri Mezokh hazırlamış. Üstelik filmin yönetmeni de Metin Arolat;)

Kısacası bu yıl Atiye hayranları da, içindeki gücün farkında olan kızlar da Penti giyecek, tüm kışı sıkşıkıdım yaşayacak;)

penti-atiye-3
Tap Dance Nedir?

Tap Dansı, ayak parmaklarının ucu ve topuklarına vurularak yapılan bir dans türüdir. bu dans adını, dans sırasında ayakların yere vurulmasından çıkan “tap” sesinden almış ve çok sevildiği için Amerika’dan sonra tüm dünyaya yayılmış;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here